Krzysztof Krawczyk doświadczył piekła. Choroby, śmierć i wypadek zniszczyły mu życie

Krzysztof Krawczyk
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Krzysztof Krawczyk należy do tej grupy wokalistów, których nie trzeba przedstawiać chyba nikomu w naszym kraju. Znany i lubiany muzyk już od kilkudziesięciu lat niezmiennie bawi i rozczula Polską widownię. W życiu prywatnym jednak nie zawsze układało mu się tak, jak w scenicznym. Na jaw wyszły okrutne fakty z jego życia dowodzące temu, że muzyk przeżył prawdziwe piekło. Przedstawiamy wstrząsające fakty z jego życia.

Krzysztof Krawczyk od lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. Autor takich hitów, jak między innymi: "Bo jesteś ty" oraz "Rysunek na szkle" z roku na rok ma coraz większe problemy zdrowotne. Przez niektóre z nich był zmuszony już kilkukrotnie przyjąć namaszczenie chorych. Oprócz tego, jego rodzinne sprawy również nie prezentują się najlepiej. Kilkanaście lat temu doszło do tragicznego wypadku, który znacznie wpłynął na podział członków jego rodziny. Wiadomo również, że mężczyzna nie najlepiej dogaduje się ze swoim synem. Artysta przyznaje, że największym wsparciem w trudnych chwilach jest dla niego żona Ewa.

- Mam za sobą kilka operacji. Teraz, we wrześniu, będę przechodził kolejną. Ewunia zawsze jest przy mnie, to moje szczęście. Poza tym wie, że jestem smakoszem, żeby nie powiedzieć żarłokiem, i żeby mnie uszczęśliwić, dokonuje najróżniejszych cudów kulinarnych - przyznaje piosenkarz.

Mężczyzna ma już 73 lata i można śmiało przyznać, że swoje w życiu już przeżył. Los zdecydowanie go nie oszczędzał. Teraz sam otwarcie mówi o tym, że swoje życie postanawia powierzyć w ręce Boga. Krzysztof Krawczyk zdradził również, że sam także stara się nieść pomoc swoją pracą.

- Wielkim przeżyciem było dla mnie, gdy znajomy ksiądz powiedział, że jego przyjaciel poprosił w testamencie, abym zaśpiewał na jego pogrzebie „Barkę”. I tak się stało. Ze wzruszeniem zaśpiewałem tę pieśń i jeszcze dwie inne - wspomina z radością Krawczyk.

Mimo wielu niepowodzeń i piekła, jakiego doświadczył w swoim życiu mężczyzna na scenie, wciąż się uśmiecha, a swoją muzyką wywołuje uśmiech na wielu twarzach. Nawet teraz, kiedy jego zdrowie nie jest w najlepszym stanie, wciąż koncertuje i zaraża ludzi pozytywną energią. Aż trudno uwierzyć w to, że człowiek, który tyle w życiu przeżył, może tak doskonale skrywać swój ból i nie dawać po sobie poznać, że przeszłość dała mu w kość. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy najbardziej szokujące fakty, które mocno wpłynęły na jego życie.

Kliknij "Następna Strona" żeby zapoznać się z pierwszym.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Tata zgwałcił swojego 6 letniego synka razem z kolegami. Dziecko milczało, żeby ojciec nie poszedł do więzienia
2. Ujawniono gdzie naprawdę pracuje Marta Kaczyńska. Szczęki opadną Wam aż do ziemi
3. Julia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłych

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu