Krzysztof Jackowski straszy Polaków, ale nie tylko on. Mroczne przepowiednie dla Polski

Przepowiednie dla Polski 2019
youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Krzysztof Jackowski jest jednym z kilku jasnowidzów, którzy niestety nie mają zbyt dobrych wiadomości dla Polaków. Wizjonerzy przepowiadają, że nasz kraj w następnych miesiącach doczeka się m.in. podwyżek, afer czy nawet kryzysów na skalę państwową. Podobno już w lutym mamy zauważyć pierwsze niekorzystne zmiany. Myślicie, że to może się spełnić? Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat wróżb dla Polski na rok 2019.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Sławny wizjoner może być kojarzony z udzielaniem pomocy przy poszukiwaniu osób zaginionych, ale nie tylko. Od kilku lat przekazuje on Polakom swoje wizje na temat zbliżających się wydarzeń. Wyjawił też, czego obywatele naszego kraju mogą się spodziewać w bieżącym roku 2019.

Jackowski przepowiedział, że Polacy będą musieli zmierzyć się z podwyżkami leków oraz wzrostem cen drewna. Mówił też o gorącej atmosferze wokół obecnego premiera, Mateusza Morawieckiego. Miałby on ponoć wprowadzić niezgodną z prawem ustawę, która mogłaby drastycznie zmienić życie obywateli naszego kraju. Na szczęście wizjoner miał też dobre wieści. Podobno Polska nie musi czuć się zagrożona konfliktami, które toczą się na wschodzie.

Słynny wizjoner z Człuchowa nie jest jednak jedynym, który przepowiedział przyszłość dla Polaków. Wojciech Glanc, który niegdyś występował w "Big Brotherze" aktualnie zajmuje się doradztwem duchowym, ale też przepowiada przyszłość. On również ma swoje wizje dotyczące wydarzeń, których mamy doświadczyć w nadchodzących miesiącach.

Glanc w jednym z wywiadów mówił, że Polacy w nadchodzącym roku mogą spodziewać się wprowadzenia ustaw, które wywołają liczne problemy. Przepowiedział też, że politycy przestaną angażować się w sprawy związane m.in. z aborcją. W swoich wizjach wspomniał też o poważnym zamieszaniu w rządzie, które miałoby być związane ze zdrowiem Jarosława Kaczyńskiego.

-Czeka nas parę skandalicznych niespodzianek. Poważna katastrofa kolumny rządowej, tym razem śmiertelna dla pasażera wywoła poważne zamieszanie w rządzie - powiedział w rozmowie z portalem thefad.pl

Zakonnica Łucja z Fatimy również miała zaskakujące przepowiednie dotyczące przyszłości Polski.

Czy wizje, o jakich opowiadają Krzysztof Jackowski oraz inni jasnowidze, powinny stanowić dla nas powód do zmartwień? Zapraszamy do naszej galerii, w której zebraliśmy najbardziej mroczne przepowiednie dotyczące przyszłości naszego kraju.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona