Krzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzenia

Autor Patryk Stachera - 13 Grudnia 2018

Krzysztof Jackowski posiada pisemne potwierdzenia z wielu źródeł, które uwiarygadniają jego dar. Z pomocą wizjonera udało się już rozwiązać bardzo dużo trudnych śledztw. Wyrazów szacunku i podziękowania nie kryją zarówno rodziny ofiar, jak i Policja. Funkcjonariusze ponoć wciąż korzystają z informacji, które przekazuje jasnowidz. Przedstawiamy sprawy, jakie pomógł rozwiązać ten niezwykły człowiek.

Krzysztof Jackowski urodził się 1 czerwca 1963 roku. Z zawodu tokarz dzisiaj ma już 55 lat. Wiek nie wpływa w żaden sposób na dokładność jego wizji, choć, jak sam przyznaje, zdarza mu się mylić. Swoje pierwsze przepowiednie miał już w latach 90., gdy policji częściej zdarzało się korzystać z usług wizjonerów. Według dokumentów, które udostępnia jasnowidz, można stwierdzić, że udało mu się wtedy udzielić skutecznej pomocy przy rozwiązaniu kilku spraw kryminalnych.

Jednak w 2000 r. Komenda Główna Policji wydała też raport, który stwierdzał bardzo niską skuteczność jasnowidzów. Nie spodobało się to Jackowskiemu. Postanowił, że uda się do sądu, aby tylko uzyskać potwierdzenie swoich zdolności. Mimo wszystko, rok ten był dla wizjonera dość udany. Zyskał on trochę większy rozgłos, a na jego temat ukazał się film dokumentalny.

W późniejszych latach pojawiły się pewne kontrowersje. W grudniu 2011 roku ukazał się artykuł w "Super Expressie", który publikował przepowiednie Jackowskiego na rok 2012. Niestety sprawdziły się one tylko w 20 proc. Natomiast on sam na swojej stronie internetowej szacował ponoć swoje umiejętności na 80 proc.

W 2004 roku zaczęły krążyć plotki dotyczące testów, które miałyby zweryfikować zdolności Jackowskiego. Badania miała przeprowadzić Fundacja Jamesa Randiego. Organizacja przygotowała również nagrodę w wysokości miliona dolarów dla osoby, która udowodni swoje paranormalne zdolności. Ostatecznie jednak polski wizjoner zrezygnował z udziału, gdyż uznał warunki za niepoważne.

Aktualnie Jackowski posiada dowody w postaci oficjalnych pism, artykułów z gazet oraz listów od rodzin poszkodowanych w konkretnych sytuacjach. Trudno zaprzeczyć, że wszystkie dokumenty potwierdzają skuteczność jego działań. Przedstawiamy głośne sprawy, które zostały rozwiązane z pomocą jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News