Krzysztof Jackowski o śmierci znanych ludzi. Wstrząsające słowa poruszyły wszystkich

Krzysztof Jackowski o śmierci znanych ludzi
youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Wstecz

1 z 9

Dalej

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich jasnowidzów. Pomoc w wielu głośnych i zawikłanych sprawach zagwarantowała mu ogromną popularność. Od jakiegoś czasu publikuje w Internecie filmy, na których uwiecznia swoje przemyślenia. Stosunkowo często zdarza mu się wypowiadać na tematy związane ze śmiercią, a zwłaszcza kwestie zgonów znanych osób. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się m.in., czy Kora nadal żyje.

Krzysztof Jackowski już od kilku lat jest uznawany przez wielu Polaków za jednego z najbardziej wiarygodnych jasnowidzów w naszym kraju. Przyczynił się on do odnalezienia niejednej poszukiwanej osoby. Posiada on dowody w postaci m.in. listów od rodzin zaginionych, które mają być potwierdzeniem jego umiejętności.

Od jakiegoś czasu aktywnie korzysta on z serwisu YouTube, na którym zamieszcza filmy ze swoimi przemyśleniami na przeróżne tematy. Jednak nie wszystkie nagrania, które się tam pojawiają, skupiają się wyłącznie na przepowiedniach dotyczących przyszłości.

Na niektórych filmach Krzysztof Jackowski postanowił wyrazić swoje zdanie chociażby na temat zgonów znanych ludzi. Mówi, że mogą oni nadal być obecni. Jasnowidz wierzy w życie pozagrobowe, które według niego jest jak najbardziej możliwe. W wywiadzie dla "Super Expressu" stwierdził nawet, że ze względu na swój dar ma większy zakres wiedzy w kwestiach związanych z życiem po śmierci.

-Często o niej myślę. Natomiast to, czym się na co dzień zajmuje i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem - że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje - powiedział w rozmowie z dziennikiem.

Dla słynnego wizjonera z Człuchowa większego tabu nie stanowi śmierć uwielbianych  wokalistów, biznesmenów, polityków czy duchownych. Wśród osób, których tajemnice śmierci zgłębiał, znalazła się m.in. Kora. Uważa on, że jest ona tylko jedną z wielu zmarłych, którzy nadal mogą żyć i aktualnie znajdują się w miejscu wolnym od cierpienia. Wy również wierzycie w dalszą egzystencję po odejściu? Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o życiu i śmierci według jednego z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce.

Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".

Następna strona