Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń. Jego przepowiednie na 2019 budzą grozę!

Autor Patryk Stachera - 3 Stycznia 2019

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej popularnych wróżbitów w naszym kraju. Pod koniec każdego roku miewa on wizje, które zawierają przepowiednie na następne 12 miesięcy. Zazwyczaj zawierają one dość szczegółowe prognozy na temat przyszłych wydarzeń politycznych czy gospodarczych. W naszej galerii zebraliśmy jego najbardziej szokujące przepowiednie na 2019 rok.

Krzysztof Jackowski swego czasu sprawdzał się jako pomocnik policji przy rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.Jakiś czas temu opublikował on nawet dowody, które mają potwierdzać jego nadprzyrodzone umiejętności. Na jego stronie internetowej pojawiły się specjalne materiały, a wśród nich skany listów z podziękowaniami od ludzi, którzy uzyskali pomoc od wizjonera. Ponoć jego zdolności pomogły już w odnalezieniu ponad 700 osób.

To jednak nie wszystko. Nie trzeba być potrzebującym, aby skorzystać z daru jasnowidza. Pod koniec każdego roku wizjoner stara się przepowiadać przyszłość na kolejnych 12 miesięcy. Tym razem mówił między innymi o finansach, wyborach czy przyszłości Europy.

Słynny wizjoner przepowiedział, że Prawo i Sprawiedliwość wygra wybory, ale nie uzyska większości. To spowoduje, że będzie musiało znaleźć koalicjanta, przez co największym wygranym zostanie Grzegorz Schetyna. Ujawnił również, kto przegra.

-Największym przegranym zaś będzie Ryszard Petru. Czuję, że jego nowa partia nie pojedna się z Koalicją Obywatelską i przez to nie tylko przegra wybory, ale także pożegna się z polityczną karierą - przepowiedział Jackowski.

W tegorocznych wizjach na kolejne miesiące nie zabrakło również wzmianki o konfliktach. Według Jackowskiego rok 2019 przyniesie ze sobą koniec Europy, jaką znamy. Ma on się przejawiać w fali ruchów rewolucyjnych, które dotkną wszystkie kraje członkowskie. Te wydarzenia mają mieć realny wpływ na Polskę. Wróżbita mówił też o terroryzmie, który w tym roku ma się nasilić. Częstotliwość zamachów w Europie się zwiększy.

W swoich nie pominął oczywiście losu obecnego Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, podwyżek cen podstawowych produktów oraz frankowiczów. Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawiliśmy wszystkie najważniejsze wizje słynnego jasnowdiza z Człuchowa.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News