Już niedługo w Polsce mają się dziać straszne rzeczy. Jasnowidz Jackowski nie może dłużej milczeć

Przepowiednie 2019
youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Wstecz

1 z 11

Dalej

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej uznawanych jasnowidzów w naszym kraju. Jego przepowiednie na najbliższe miesiące są przerażające i spójne, z tymi wygłoszonymi przez innych istotnych wróżbitów. W tym roku zapowiedziano wiele złych wydarzeń. Wizje wskazują na globalne kataklizmy, które dotyczą losów ludzkości oraz wszystkich innych istnień na naszej planecie. Polityczne wróżby również są bardzo niepokojące, a niektóre z nich przyprawiają o zawrót głowy. 

Krzysztof Jackowski od lat dzieli się z Polakami swoimi przepowiedniami. Jednak, nie jest on jedynym jasnowidzem, który przekazuje ludziom zaskakujące informacje dotyczące przyszłości. Wróżbami na najbliższe miesiące powinien zainteresować się każdy, gdyż niektóre z nich związane są z globalnymi kataklizmami.

Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się nietypowych zmian klimatycznych. Ponoć mamy być świadkami gwałtownych burz, które zastąpią opady śniegu w okresie zimowym. 

To jednak nie koniec zapowiedzianych klęsk żywiołowych. Jackowski opowiadał też, że bieżący rok przyniesie za sobą liczne trzęsienia ziemi. Niestety, wizjoner uwzględnił wybuchy nieaktywnych dotąd wulkanów. Przypomnijmy, że uważa on swoje wróżby za wiarygodne w 80 procentach.

Wśród przerażających przepowiedni ujęta jest kolejna wojna światowa. Konflikty, które będą dotyczyły wielu państw, mają  stać się rzeczywistością już niedługo. Nostradamus sugerował, że koniec jest bliski, a wszystko to może się to wydarzyć już w przeciągu najbliższych lat.

Baba Wanga również przekazała kilka ciekawych wizji. Kobieta przepowiedziała, że prezydent Stanów Zjednoczonych będzie zmagał się z ciężką chorobą. Ponoć do strasznych wydarzeń ma dojść też w Rosji. Podobno bezpieczeństwo i życie Władimira Putina jest zagrożone.

Jasnowidze mówili też o niebezpieczeństwach nadchodzących z kosmosu. Aktualne przepowiednie wizjonerów mogą dotyczyć losów całej ludzkości. Uważacie, że któraś z wróżb może się spełnić? 

By poznać straszne wizje Jackowskiego, które już niedługo mają się spełnić, przejdź na następną stronę

 

Następna strona