Krzysztof Jackowski miał zastanawiające polityczne wizje. Twierdzi, że wie kto wygra wybory, a kto zakończy karierę

Autor Andżelika Wróblewska - 27 Lutego 2019

Krzysztof Jackowski jest z pewnością jednym z najbardziej wpływowych jasnowidzów w Polsce. Przepowiednie, którymi dzieli się z ludźmi, często są uznawane za dość wiarygodne źródło informacji. Niedawno zdecydował się przekazać swoje wizje na temat politycznych wydarzeń, których mamy się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się, o jakich wróżbach mówimy.

Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu przekazuje Polakom swoje przepowiednie, które mówią m.in. o przyszłych konfliktach zbrojnych. Jasnowidz już od kilku lat wspomina, że jesteśmy coraz bliżej kolejnej wojny światowej.

-Mam przepowiednie nie tylko dotyczące Polski, ale też świata. Długo byłem pytany i wyśmiewany, że Jackowski od kilku lat zapowiada wojnę, że stara śpiewka… Nie chcę tego powtarzać, bo to nie ma sensu. Tak, Jackowski zapowiadał wojnę i zapowiada nadal - powiedział na jednym ze swoich filmów.

To jednak nie wszystko. Jasnowidz miał również wiele różnych przepowiedni na temat wydarzeń politycznych, które będą mieć miejsce w Polsce. Mówił o wyborach do Sejmu, które zauważalną przewagą głosów miałaby wygrać partia Jarosława Kaczyńskiego. Podczas swoich wizji miał zobaczyć również Ryszarda Petru, któremu wróżył rychły koniec politycznej kariery.

Wizjoner z Człuchowa wspomniał też o przewodniczącym Rady Europejskiej. Spekuluje się, że Donald Tusk po zakończeniu swojej kadencji planuje na stałe wrócić do Polski. Jackowski twierdzi, że wie już, czym były premier RP będzie się po powrocie zajmował. Ponoć nie brałby on udziału w krajowej polityce, ale działałby na własną rękę. W tym celu miałby założyć pewne stowarzyszenie składające się z ludzi, którzy nie mieli wcześniej żadnego doświadczenia politycznego.

Krzysztof Jackowski miał również wizję na temat Mateusza Morawieckiego. Przepowiedział, że premier miałby w 2019 roku wprowadzić niezgodną z prawem ustawę, która mogłaby negatywnie wpłynąć na życie Polaków. Myślicie, że przepowiednie jednego z najbardziej popularnych polskich jasnowidzów się spełnią? Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat przemyśleń wizjonera.

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News