Jackowski znów mówi o wojnie. Jego słowa budzą niepokój

Krzysztof Jackowski
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych Polskich jasnowidzów. Mężczyzna może pochwalić się licznymi przepowiedniami, które okazały się prawdziwe. Czasem nawet jego najbardziej przerażające wizje się spełniały, co wywoływało spore przerażenie wśród sceptycznie nastawionych. Jasnowidz od wielu lat zabiera głos w sprawach, które poruszają społeczeństwo nie tylko polskie, ale również europejskie. Jego ostatnia przepowiednia sprawiła, że zadrżał cały świat. Czy rzeczywiście mamy się czego obawiać w związku ze zbliżającą się wojną? Przedstawiamy szczegóły jego przepowiedni.

Krzysztof Jackowski pochodzi z Człuchowa, tam mężczyzna mieszka od urodzenia. Prowadzi własną działalność gospodarczą, która jest zarejestrowana jako "usługi paranormalne". Oprócz tego w swojej ofercie ma również kursy jasnowidzenia. Co ciekawe, kandydował w wyborach parlamentarnych w 2001 roku do Sejmu z listy Alternatywy Ruchu Społecznego w okręgu gdyńskim, niestety bez powodzenia.

W 2000 roku powstał nawet film dokumentalny poświęcony jego osobie, którego tytuł brzmiał "Jasnowidz" w reżyserii Marii Zmarz-Koczanowicz, który opowiada o wczesnych latach jego działalności.

Krzysztof Jackowski zasłynął dzięki przewidywaniu lokalizacji ciał osób zaginionych i pomocy służbom porządkowym w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw. Jasnowidz jednak nie ogranicza się tylko do tego typu przepowiedni, a pole jego działania jest naprawdę spore. Najwięcej emocji i zainteresowania wzbudzają w mediach czarne scenariusze przedstawiane przez wizjonera, który niejednokrotnie przewidział już kataklizm, który może zagrażać światu. Podobnie jest tym razem.

Według jego przepowiedni powinniśmy rozpocząć przygotowania do wojny, ponieważ nadejdzie ona całkiem niedługo. Dokładniejszą datę poznacie w kolejnych stronach naszej galerii.

Przepowiednie mężczyzny, które się spełniły, pozwoliły na zbudowanie sporego zaufania wokół jego osoby. Kanał, który aktywnie prowadzi na platformie YouTube, obserwuje prawie 60 tysięcy widzów. Właśnie tam można usłyszeć treść najnowszych przepowiedni, którymi mężczyzna dzieli się ze swoimi obserwatorami. Krzysztof Jackowski bardzo chętnie odpowiada też na wszelkie pytania zaciekawionych internautów.

W wielu przypadkach jego przepowiednie okazywały się trafione. Nawet jeśli wydarzenia nie potoczyły się ze 100-procentową zgodnością, Jackowski "trafiał" co do kierunków zmian, bądź nieznacznie się mylił. Wiele trafnie przepowiedzianych wydarzeń, zatrzęsły nie tylko Europą, ale i całym światem. Dlatego też teraz wszyscy żyją w niepewności i pełni obaw, że przepowiednia o wojnie się spełni.

Przedstawiamy szczegóły dotyczące najnowszej wizji jasnowidza, mamy jednak nadzieje, że ta okaże się zupełnie nietrafna.

Kliknij "Następna Strona" i sprawdź, na co się przygotować.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Największe polityczne afery ostatnich czasów. O wielu z nich nie mówiło się głośno, nr 6 to gruba przesada
2. Boczek z "kiepskich" musiał drastycznie zmienić swoje życie. Groziło mu ogromne niebezpieczeństwo
3. Ponieśli śmierć na planach filmów i seriali. Te tytuły zna każdy, pamięć o nich wciąż jest żywa

Następna strona