Krzysztof Jackowski miał rację? Wizje jasnowidza, które się spełniły, można się przerazić

Krzysztof Jackowski
YouTube / Super Express
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym w Polsce jasnowidzem. W historii swoich wizji może pochwalić się wieloma sukcesami i trafnymi przepowiedniami. Bywało tak, że nawet jego najbardziej przerażające wizje się spełniały, co wywoływało spore przerażenie wśród osób sceptycznie nastawionych. Mężczyzna od wielu lat zabiera głos w sprawach, które poruszają społeczeństwo nie tylko polskie, ale również europejskie. Przypominamy wizje mężczyzny, które okazały się prawdą.

Krzysztof Jackowski urodził się w 1963 roku. Z zawodu jest tokarzem, ale już od dawna żyje tylko i wyłącznie ze swoich wizji, którymi chętnie dzieli się z szerszym gronem odbiorców. Jasnowidz z Człuchowa często współpracuje z policją przy trudnych do wyjaśnienia sprawach kryminalnych oraz pomaga rodzinom, które bezskutecznie szukają zaginionych. Mężczyzna jest obecny przy najgłośniejszych śledztwach, a w ostatnim czasie udzielał się przy poszukiwaniach miliardera, Piotra Woźniaka-Staraka.

To właśnie przewidywanie lokalizacji ciał osób zaginionych przyniosło mu największą popularność, nie ogranicza się on jednak tylko do tego typu spraw. Jackowski często udziela się na swoim kanale na YouTube, gdzie nie tylko przewiduje, co wydarzy się w najbliższym czasie, lecz także komentuje bieżące sprawy. Jego kanał jest obserwowany przez blisko 80 000 osób. Większość oglądających chce przygotować się na najgorsze i wierzy, że jego przewidywania pozwolą uchronić się przed ponurą przyszłością, jaką czeka świat. Wizje, które się spełniły, zbudowały spore zaufanie wokół jego osoby. Mężczyzna bardzo chętnie również odpowiada na wszelkie pytania zadawane przez internautów.

Przepowiada również wydarzenia polityczne, społeczne, ale także prognozę pogody. O tym, czy powinno się wierzyć w jego wizje, każdy musi zdecydować osobiście. On sam szacuje skuteczność swoich przepowiedni na około 80%, ale wyliczenia te nie są potwierdzone żadnymi statystykami. Jeden z rzeczników policji stwierdził nawet, że przez 10 lat jego pracy żadna z przepowiedni jasnowidza z Człuchowa się nie sprawdziła. Jednak sam fakt, że pomocy wizjonera wciąż szukają ludzie w potrzebie, świadczy o tym, że rzeczywiście może mieć on dar.

W wielu przypadkach bywało tak, że nawet jeśli wydarzenia nie potoczyły się ze 100-procentową zgodnością, Jackowskiemu udawało się trafić co do kierunków tych zmian. Wiele trafnie przepowiedzianych wydarzeń zatrzęsły nie tylko Europą, ale i całym światem. Przedstawiamy najbardziej przerażające wizje Krzysztofa, które się spełniły.

Kliknij "Następna Strona" i poznaj pierwszą z nich.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 30 codziennych nawyków, które bardzo źle wpływają na nasz mózg. To prosta droga do choroby!
2. Andżelika przeżyła prawdziwy dramat. Chciała powiększyć sobie biust, niestety, wybrała złą metodę
3. Rówieśnicy okrutnie nabijali się z twarzy ich córki. 25 lat później nie było im już do śmiechu

Następna strona