Krzysztof Jackowski o śmierci znanych ludzi. Wstrząsające słowa poruszyły wszystkich

Krzysztof Jackowski
YouTube / Duzy w Maluchu
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich jasnowidzów. Ogromną popularność zagwarantowała mu pomoc w wielu głośnych i zawikłanych sprawach, z którymi nie radziły sobie służby. Od jakiegoś czasu publikuje w Internecie filmy, na których uwiecznia swoje przemyślenia. Często zdarza mu się wypowiadać na tematy związane ze śmiercią, zwłaszcza w kwestii zgonów znanych osób. Wielokrotnie podważał prawdziwość tych zdarzeń. Przedstawiamy wstrząsające słowa jasnowidza, które poruszyły wszystkich. 

Krzysztof Jackowski już od kilku lat jest uznawany przez wielu Polaków za jednego z najbardziej wiarygodnych jasnowidzów w naszym kraju. Przyczynił się do odnalezienia wielu poszukiwanych osób. Posiada dowody w postaci m.in. listów od rodzin zaginionych, które mają być potwierdzeniem jego umiejętności.

Na niektórych filmach, które zamieszcza na swoim kanale na YouTube, postanowił wyrazić swoje zdanie właśnie na temat zgonów znanych ludzi. Mówi, że mogą oni nadal być obecni. Jasnowidz wierzy w życie pozagrobowe, które według niego jest jak najbardziej możliwe. W wywiadzie dla Super Expressu stwierdził nawet, że ze względu na swój dar ma większy zakres wiedzy w kwestiach związanych z życiem po śmierci.

Dla słynnego wizjonera z Człuchowa śmierć uwielbianych wokalistów, biznesmenów czy duchownych nie jest tematem tabu. Wśród osób, których tajemnice śmierci zgłębiał, znalazła się między innymi Kora. Uważa on, że jest ona tylko jedną z wielu zmarłych, którzy nadal mogą żyć i aktualnie znajdują się w miejscu wolnym od cierpienia. 

Krzysztof Jackowski często spotyka się z aprobatą dotyczącą jego przepowiedni, wielu sceptyków jednak neguje prawdopodobieństwo wystąpienia przepowiedzianej przez niego wizji. Przedstawiamy najbardziej wstrząsające i nieprawdopodobne prognozy wróżbity. 

Kliknij "Następna Strona". 

Następna strona