Zdjęcia mebli i wnętrz w domu Jackowskiego zwalają z nóg! Niespotykane i zjawiskowe

Krzysztof Jackowski
Instagram / Krzysztof Jackowski
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Krzysztof Jackowski tym razem, zamiast przepowiedni postanowił podzielić się z obserwatorami zdjęciami swojego mieszkania. Popularny jasnowidz z Człuchowa żyje w niebywałych luksusach, których niejedna osoba może mu pozazdrościć. Zdjęcia mebli znajdujących się wewnątrz jego mieszkania robią ogromne wrażenie. Są niespotykane i zjawiskowe, dzięki nim panuje tam niepowtarzalny klimat. Te zdjęcia rzucają na kolana.

Krzysztof Jackowski został popularny głównie dzięki swoim przepowiedniom, które wprawiają w optymizm bądź mrożą krew w żyłach. Tym razem jednak mężczyzna dał się poznać z zupełnie innej, bardzo prywatnej strony. Zdecydował się pokazać mediom swoje mieszkanie, w którym zarówno pracuje, jak i spędza czas z rodziną. Dla wielu osób okaże się ono bardzo dużym zaskoczeniem i z pewnością nie tego spodziewali się po mieszkaniu osoby przepowiadającej przyszłość.

Nie da się nie zauważyć, że Jackowski uwielbia oryginalne meble i dodatki, które czynią jego wnętrza wyjątkowymi. Mieszka w kamienicy, a w jego przestronnych pomieszczeniach rzuca się w oczy zamiłowanie do antycznych mebli i orientalnych pamiątek. Stół ze szlachetnego, starego drewna to tylko namiastka oryginalnego wystroju wnętrza. Mieszkanie Krzysztofa Jackowskiego ma prawdziwie magiczny klimat.

Mężczyzna w umiejętny sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Poza starymi, luksusowymi meblami w jego domu znajdują się również nowoczesne sprzęty codziennego użytku. To niecodzienne połączenie stylów upewnia jego gości, że w mieszkaniu przebywa wyjątkowa osoba.

Jasnowidz z Człuchowa w jednym z wywiadów wyraźnie podkreślił, że bardzo lubi swoje przytulne kąty, a niepowtarzalny klimat w nich panujący sprzyja nie tylko pracy, ale również odpoczynkowi w gronie rodzinnym. Zdjęcia jego mieszkania sprawią, że opadną wam szczęki.

Kliknij Następna Strona, żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dom na zdjęciu ma zaledwie 15 m. Ale zajrzysz do środka i będziesz marzyć, by w nim zamieszkać, wnętrze powala
2. Nie znajdziesz prostszego przepisu na sernik. Zawsze się udaje, jest puszysty i przepyszny
3. Zdjęcia nastoletniej córki Przybylskiej ścinają z nóg. Trafiły do sieci, 14 totalnie nas zatkało
4. Zaczął sklejać ze sobą doniczki. Zobaczysz efekt końcowy i pękniesz z zazdrości, też będziesz chciał je mieć
 

Następna strona