Najbardziej odjechane wizje Krzysztofa Jackowskiego. Aż dziw, że ktoś w to wierzy

Krzysztof Jackowski
Materiały prasowe
Wstecz

1 z 10

Dalej

Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem, który swoimi przerażającymi wizjami straszy użytkowników Internetu. Wielu nie mogło wyjść ze zdziwienia, gdy niektóre z jego proroctw okazały się prawdą. Inni dziwią się, jak można dać wiarę czyimś przeczuciom i przywidzeniom. Przedstawiamy najdziwniejsze wizje znanego jasnowidza.

Krzysztof Jackowski od kilku lat pojawia się przy okazji różnych sytuacji medialnych. Jasnowidz od jakiegoś czasu prowadzi kanał w serwisie Youtube, na którym regularnie umieszcza wideo ze swoimi proroctwami, a także prowadzi transmisje, podczas których zaskakuje wielu widzów swoimi przepowiedniami. Jedni dziwią się, ponieważ udało mu się trafnie przepowiedzieć przyszłość, a inni nie mogą wyjść z podziwu dla tych pierwszych, drapiąc się po głowach, jak można wierzyć w słowa jasnowidza.

Wizje Krzysztofa Jackowskiego potrafią przerazić niejednego wielbiciela jego działalności. W jego karierze zdarzało się trafnie przewidzieć wydarzenia, a także pomagać rodzinom w odnalezieniu ciał ich bliskich. Niektórzy powiedzą, że te proroctwa łatwo podważyć, ponieważ z odpowiednią wiedzą i dobrym doborem słów, każdy z nas mógłby prowadzić taką działalność jak Jackowski. Nie ulega jednak wątpliwości, że udało mu się zrobić na swoich "mocach" dobry biznes, ponieważ za indywidualną konsultację i przepowiedzenie przeszłości potrafi policzyć sobie niezłą kwotę.

Krzysztof Jackowski pojawiał się wielokrotnie w mediach, jest gościem wielu wywiadów, znany jest z pomocy policjantom w wielu sprawach. Był jedną z głównych osób, które przyczyniły się do rozwiązania jednej ze spraw w programie Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera", gdzie pomógł rodzinie zlokalizować ciało ich zmarłej matki. Telewidzom oraz wszystkim obecnym w studiu opowiadał w jaki sposób jest on w stanie naprowadzić własne zmysły na trop czegoś, z czym nie poradził sobie policyjny pies tropiący. Wielu zarzuca mu pomówienia oraz lanie wody, jednak znajdą się osoby, które będą go zawzięcie bronić.

Krzysztof Jackowski od kilku miesięcy jest osobą, wokół której wrze w mediach. Dzieje się tak głównie za sprawą jego kontrowersyjnych przepowiedni, które mogą przerazić niejednego. Z niektórymi proroctwami Jackowski odlatuje w kosmos i zdarza się, że jest obiektem hejtu sceptyków. Przedstawiamy najbardziej odjechane przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego, w które aż trudno uwierzyć.

Kliknij "Następna strona"

Następna strona