6 przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Przedostatnia przeraża

Autor Dominik Kwaśnik - 8 Września 2019

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, to postać budząca kontrowersje. Jedni widzą w nim showmana, który dla sławy opowiada wstrząsające rzeczy, inni wierzą, że jest on wrażliwy na świat nadnaturalny. Jaka jest prawda - tego nie wiadomo. Pewne jest jednak to, że wizje Jackowskiego mogą budzić niepokój.

Krzysztof Jackowski urodził się w 1963 roku. Z zawodu jest tokarzem, ale już od dawna żyje ze swoich wizji. Jasnowidz z Człuchowa często współpracuje z policją przy trudnych do wyjaśnienia sprawach kryminalnych oraz pomaga rodzinom, które bezskutecznie szukają zaginionych. Jackowski jest obecny przy najgłośniejszych śledztwach - w ostatnim czasie udzielał się i w poszukiwaniach małego Dawida i miliardera Piotra Woźniaka-Staraka.

Jackowski często udziela się na swoim kanale na YouTube, gdzie nie tylko przewiduje, co wydarzy się w najbliższym czasie, lecz także komentuje bieżące sprawy. Jego kanał obserwuje już blisko 80 000 osób. Wiele z nich chce przygotować się na najgorsze i wierzy, że wizje jasnowidza pozwolą uchronić się przed ponurą przyszłością, jaką czeka świat.

Jackowski przepowiada wydarzenia polityczne, społeczne, ale też prognozę pogody. O tym, czy wierzyć w jego wizje, każdy musi zdecydować sam. On sam szacuje skuteczność swoich przepowiedni na około 80%, ale wyliczenia te nie są potwierdzone żadnymi statystykami. Jeden z rzeczników policji stwierdził, że przez 10 lat jego pracy żadna z przepowiedni jasnowidza z Człuchowa się nie sprawdziła Jednak sam fakt, że pomocy wizjonera wciąż szukają ludzie w potrzebie świadczy, że rzeczywiście może mieć on dar.

Na pewno przynajmniej z ciekawości warto zerknąć na to, co przepowiada Krzysztof Jackowski. Są to rzeczy nierzadko przerażające. Jeżeli Jackowski ma rację - nie czeka nas sielankowy los. Istnieją dwie szkoły, jeśli chodzi o poznanie przyszłości - jedna mówi, że warto przygotować się na najgorsze, druga - że lepiej żyć w nieświadomości.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć niepokojące przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  2. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  3. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News