Krzysztof Jackowski niepokoi Europę. Mrocznych wizji coraz więcej

Krzysztof Jackowski
Youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Krzysztof Jackowski jest jednym z cieszących się największym zaufaniem jasnowidzów w naszym kraju. W ostatnich latach przedstawił on wiele niepokojących wizji na temat przyszłości Polski. Czasami jednak wspominał on również o losach Europy, które według jego relacji rysują się w jeszcze mroczniejszych barwach. Niestety, jego przepowiednie niekiedy pokrywają się z przemyśleniami innych jasnowidzów takich jak np. Baba Wanga. Jak myślicie, czy niedługo rzeczywiście wydarzy się coś bardzo niepokojącego? Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawiliśmy najczarniejsze wizje przyszłości Starego Kontynentu.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej szanowanych polskich jasnowidzów. Zdobył on zaufanie m.in. poprzez wykorzystywanie swoich zdolności do współpracy z policją, która poszukiwała osób zaginionych. Poza tym, na wiele z rozwiązanych z jego pomocą spraw ma dowody w postaci listownych podziękowań. Jackowski jakiś czas temu podzielił się swoimi makabrycznymi proroctwami dotyczącymi naszego kontynentu. 

Niepokojące wizje dla Europy miał również francuski astrolog żyjący między 1503 a 1566 r. Nostradamus uważał, że jeśli nową głową Stolicy Apostolskiej zostanie duchowny spoza Europy, to jej mieszkańcy doświadczą konfliktu, który rozprzestrzeni się na wszystkie kraje wspólnoty. Niektórzy wychodzą z założenia, że papież Franciszek pochodzący z Argentyny może być właśnie tą osobą, o której wspominał wróżbita.

Na szczęście niektóre z tych mrocznych wizji mają dość pozytywny wydźwięk dla Polski. Zapraszamy do naszej galerii, dzięki której dowiecie się więcej o mrocznych przepowiedniach dotyczących Starego Kontynentu. Ich autorem jest m.in. Krzysztof Jackowski.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona