Niepokojące przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2020 rok. Gdy je zobaczył podczas wizji, aż złapał się za głowę

Krzysztof Jackowski
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Krzysztof Jackowski zdradził, jaką miał wizję na nadchodzące 12 miesięcy. Okazuje się, że mamy ogrom powodów do obaw, ponieważ ten rok wcale nie będzie kolorowy. Gdy podczas wizji ukazały mu się te okropieństwa, mężczyzna aż złapał się za głowę z niedowierzania. Jego przepowiednie są naprawdę przerażające, mamy nadzieje, że większość z nich jednak się nie spełni.

Krzysztof Jackowski zdecydowanie jest jednym z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Mężczyzna chętnie dzieli się swoimi wizjami z fanami, udostępniając je za pomocą wideo w serwisie YouTube. Niejednokrotnie również transmituje swoje wizje na żywo, tak, by na bieżąco informować zainteresowanych o tym, co widzi.

Wiele jego przepowiedni się spełniało, wszyscy jednak mają nadzieję, że to, co zobaczył na 2020 rok, okaże się wielką pomyłką. Te wieści naprawdę zmartwiły wszystkich, mężczyzna sam złapał się za głowę z przerażenia. W najbliższych 12 miesiącach możemy spodziewać się wielu przełomowych wydarzeń. W swoich wizjach przewiduje liczne rewolucje, katastrofy, a nawet zamachy.

Jedni wierzą w jego przepowiednie, inni z kolei sceptycznie do nich podchodzą. Nie mniej jednak nie zmienia to faktu, że na samą myśl, że to wszystko mogłoby się spełnić, włos jeży się na głowie. Przedstawiamy 7 najbardziej tragicznych wizji Krzysztofa Jackowskiego na 2020 rok.

Kliknij Następna Strona, żeby poznać przepowiednie jasnowidza z Człuchowa.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Mąż przez 2 lata sadził kwiaty dla żony, chociaż straciła wzrok i nie mogła ich zobaczyć. Gdy podał powód, niewielu potrafiło powstrzymać łzy
2. Perfekcyjne włosy Dagmary Kaźmierskiej są jego zasługą. Kobiety jeżdżą do niego nawet 300 km
3. Tajemnica pogrzebu Lecha Kaczyńskiego na Wawelu. Unikają tematu jak ognia, człowiek prezydenta zdradził wszystkie sekrety
4. Pies codziennie wchodzi do autobusu i wysiada na konkretnym przystanku. Powód bawi i wzrusza do łez
 

Następna strona