Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego z ostatnich dni porażają. Oby szósta z nich nigdy się nie spełniła, bo będzie bardzo źle

Krzysztof Jackowski
YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych jasnowidzów w naszym kraju. Wszyscy zaznajomieni z jego działalnością doskonale wiedzą, że wizje mężczyzny bywają przerażające. Tak też jest tym razem. Wizjoner wypowiedział się na temat tego, co może czekać nas w drugiej połowie 2019 roku i wszystko wskazuje na to, że powinniśmy zacząć się obawiać. To, co przewidział Jackowski na najbliższe miesiące, budzi grozę i niepokój. Przedstawiamy najstraszniejsze wizje dotyczące niedalekiej przyszłości.

Krzysztof Jackowski od wielu lat dzieli się z Polakami swoimi przepowiedniami. Nie jest on jedynym jasnowidzem, który przekazuje ludziom zaskakujące informacje dotyczące przyszłości, ale na pewno budzi największe kontrowersje ze względu na współpracę z policją i umiejętność lokalizacji zwłok nieżyjących zaginionych. Wróżbami na najbliższe miesiące powinien zainteresować się każdy, ponieważ niektóre z nich związane są z globalnymi kataklizmami, które dotyczą nas wszystkich.

Swój rozgłos Jackowski zawdzięcza innemu jasnowidzowi, Czesławowi Klimuszko, który zaskakiwał swoimi zdolnościami jeszcze w czasach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Milicja w tamtych czasach decydowała się czasami korzystać z pomocy mężczyzny. W dużej mierze stało się tak dzięki Henrykowi Barteczko. Milicjant podczas studiów w Szczytnie rozpoczął swoją znajomość z Klimuszko, który od samego początku przekonywał go, że służby mundurowe mogą odnieść korzyści z jego daru i rzeczywiście tak było. Kiedy zmarł w wieku 75 lat, w jego miejsce zaczął być brany Krzysztof Jackowski. Henryk Barteczko po raz pierwszy zaprosił go do współpracy, kiedy w jednym z jezior w okolicach Słupska utonęli dwaj chłopcy. Chociaż policjanci stawali na głowie, to nie byli w stanie odnaleźć ich ciał. Na ratunek przyszedł wtedy Krzysztof Jackowski.

Mężczyzna poinformował, że zwłoki nastolatków można znaleźć na dnie jeziora, a konkretnie w rowie zarośniętym wodorostami. Tak rzeczywiście było, a jego kariera nabrała rozpędu. Nić powiązań między ówczesnym komendantem wojewódzkim policji a Henrykiem Barteczko pozwoliła rozwinąć się działalności kolejnego wielkiego wieszcza.

Chociaż Krzysztof Jackowski wielokrotnie dawał popis swoich umiejętności, to nigdy nie udało mu się spojrzeć w swoją przyszłość. Przyznał kiedyś, że jest to największe ograniczenie dotyczące jego zdolności. Aby wykorzystać swój potencjał, potrzebuje drugiej osoby, która wyzwala w nim całą energię.

- Żona mnie zostawiła, gdy dzieci były małe. Odeszła z innym mężczyzną. Samotnie wychowałem dzieci. A co do przełożenia jasnowidzenia na sprawy prywatne, to pojawia się pewien kłopot. Nie potrafię zrobić dla siebie wizji. To tak jak w elektryczności musi być plus i minus. Czyli ja i druga osoba. Sam siebie nie odbieram - powiedział.

Krzysztof Jackowski oprócz wykorzystywania swojego daru do pomocy służbom mundurowym może się pochwalić również licznymi, przepowiedniami. Wizje, które się ziściły, zbudowały spore zaufanie wokół jego osoby. Jasnowidz również aktywnie prowadzi kanał na YouTube, który obserwuje prawie 60 tysięcy ludzi. To właśnie tam można usłyszeć treść najnowszych przepowiedni. Wizjoner bardzo chętnie odpowiada na wszelkie pytania internautów, nie ukrywa jednak, że największą satysfakcję daje mu współpraca z policją.

W wielu przypadkach jego przepowiednie okazywały się trafione. Nawet jeśli wydarzenia nie potoczyły się ze 100% zgodnością, Jackowski "trafiał" co do kierunków zmian bądź nieznacznie się mylił. Wiele trafnie przepowiedzianych wydarzeń zatrzęsły nie tylko Europą, ale i całym światem.

Mężczyzna może się pochwalić licznymi spełnionymi przepowiedniami, które wywołały niemałe zdziwienie u sceptycznie nastawionych. Udało mu się przepowiedzieć polityczne zmiany jakie miały miejsce w naszym kraju, a także katastrofy lotnicze. Zatem istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że przepowiedziane przez niego wydarzenia, rzeczywiście mogą mieć miejsce i gdyby tak było, to rzeczywiście powinniśmy już zacząć się bać.

To, co mężczyzna przewidział na drugą połowę bieżącego roku, może przyprawiać o dreszcze. Katastrofy, konflikty i kataklizmy to tylko część z okropnych rzeczy, które mogą nas spotkać w przeciągu najbliższych miesięcy.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy najświeższe przepowiednie Jackowskiego odnośnie do tego, co może spotkać nas jeszcze w tym roku. Na myśl o spełnieniu niektórych wizji, aż włos jeży się na głowie.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona