Wizje Krzysztofa Jackowskiego, które niestety się sprawdziły. Przerażające

Krzysztof Jackowski
YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Wstecz

1 z 10

Dalej

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany Polski jasnowidz. Na swoim koncie ma wiele trafnych przepowiedni. Czasem nawet jego najbardziej przerażające wizje się spełniały, co wywoływało spore przerażenie wśród sceptyków. Mężczyzna od wielu lat zabiera głos w sprawach, które poruszają społeczeństwo nie tylko polskie, ale również europejskie. Przypominamy wizje, które zgodnie z przepowiedniami okazały się prawdą.

Krzysztof Jackowski zasłynął z przewidywania lokalizacji ciał osób zaginionych, jednak jasnowidz nie ogranicza się tylko do tego typu spraw, a pole jego działania jest spore. Najwięcej emocji i zainteresowania, wzbudzają w mediach czarne scenariusze przedstawiane przez wizjonera, który niejednokrotnie przewidział już kataklizm, który może zagrażać światu.

Wizje, które się spełniły, zbudowały spore zaufanie wokół jego osoby. Kanał na YouTube, który aktywnie prowadzi, obserwuje prawie 60 tysięcy ludzi. To właśnie tam można usłyszeć treść najnowszych przepowiedni. Krzysztof Jackowski bardzo chętnie odpowiada na wszelkie pytania internautów. Mężczyzna nie ukrywa jednak, że największą satysfakcję daje mu współpraca z policją.

W wielu przypadkach jego przepowiednie okazywały się trafione. Nawet jeśli wydarzenia nie potoczyły się ze 100-procentową zgodnością, Jackowski "trafiał" co do kierunków zmian, bądź nieznacznie się mylił. Wiele trafnie przepowiedzianych wydarzeń, zatrzęsły nie tylko Europą, ale i całym światem.

Przedstawiamy wizje jasnowidza z Człuchowa, które się spełniły. Niektóre są naprawdę przerażające.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona