Co przed światem ukrywa Krystyna Pawłowicz? Szokujące tajemnice posłanki

Autor Andżelika Wróblewska - 30 Maja 2019

Krystyna Pawłowicz jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawanych działaczek Prawa i Sprawiedliwości. To postać, która wzbudza kontrowersje przez działania, które podejmuje. Jej publiczne wystąpienia szokują odbiorców. Chętnie zabiera głos w różnego rodzaju sprawach, jednak rzadko i niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Okazuje się jednak, że posłanka skrywa wiele tajemnic, a jej przeszłość jest zaskakująca.

Krystyna Pawłowicz jest znana z kontrowersyjnych wypowiedzi i z tego, że nie szczędzi słów wobec innych parlamentarzystów. Jej wystąpienia publiczne często były tematem numer jeden w mediach, które grzmiały od cytatów.

Jest znana również z zażartych dyskusji sejmowych na temat statusu rodziny i katolicyzmu w społeczeństwie, chociaż sama nie ma męża ani dzieci. Jest za to silnie związana ze środowiskiem Radia Maryja oraz Gazety Polskiej. Jej wypowiedzi w stosunku do osób o innych poglądach politycznych są często bardzo wulgarne. Zasłynęła porównaniem osób transseksualnych do małp i koni. Jest zwolenniczką wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Uważa, że ma ona najwięcej wspólnego z ZSRR i niedługo dojdzie do jej rozpadu.

- Społeczeństwo nie może fundować słodkiego życia nietrwałym, jałowym związkom osób, z których społeczeństwo nie ma żadnego pożytku, tylko ze względu na łączącą ich więź seksualną. Zjawisko związków jednopłciowych jest sprzeczne z naturą - głosiła kobieta.

Internauci szybko zareagowali, wychodząc z inicjatywą znalezienia Pawłowicz męża, ponieważ nie do zrozumienia dla wszystkich były głoszone przez nią poglądy odnośnie do związków partnerskich, skoro sama jest bezdzietna i niezamężna.

Krystyna Pawłowicz lubi porównywać się z największymi autorytetami. Po wypowiedzi na temat związków opinia publiczna natychmiast przypomniała, że nie mniej jałowe jest życie samotnej dojrzałej posłanki, a ona odpowiedziała jedynie, że jest jak Ojciec Święty.

- Zarzuca mi się, że jestem starą panną, że nie mam dzieci, a właśnie, że mogę się wypowiadać! W taki sposób jak Ojciec Święty, który też nie ma dzieci. I co, on ma prawo mówić o małżeństwie? - tłumaczyła.

- U Krysi co w sercu, to na języku. Zawsze jest spontaniczna i szczera. W tym różni się od większości polityków, że nigdy nie liczy się ze skutkami swoich wypowiedzi ze względu na karierę polityczną. Ona jest ulepiona z innej gliny - mówi Krzysztof Wyszkowski.

Krystyna Pawłowicz jest osobą, która zdecydowanie zwraca na siebie uwagę i zainteresowanie mediów. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, jakie fakty z życia ukrywała przez wiele lat posłanka.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News