Krystyna Pawłowicz przeszła samą siebie! Tych popisów jej nie zapomnimy

Krystyna Pawłowicz
youtube.com/Onet News
Wstecz

1 z 9

Dalej

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Od wielu lat jej wypowiedzi są szeroko komentowane w mediach, gdyż ich treść nadzwyczaj często wzbudza kontrowersje. Posłanka PiS wyrażała już swoje zdanie m.in. na temat Unii Europejskiej, którą uważa za coś brudnego i niedobrego. Zapraszamy do naszej galerii, w której zebraliśmy te "popisy" posłanki, które wszystkim zapadły w pamięć.

Krystyna Pawłowicz jest przez niektórych uważana za najbardziej kontrowersyjną postać wśród polskich polityków. Nic w tym dziwnego, gdyż jej wypowiedzi często wprawiają wszystkich w osłupienie. Polityk wydaje się być bardzo bezpośrednią osobą, z którą wielu boi się wchodzić w dyskusje.

W ostatnich latach dała się również poznać w sieci. Jej kontrowersyjne wypowiedzi i zachowania okazały się być idealnym materiałem dla internetowych obrazków. Możemy założyć, że znajduje się ona w gronie ulubieńców internautów, gdyż wielu z nich aktywnie publikuje memy z jej udziałem.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości jest znana z wyrażania swoich konserwatywnych poglądów w sposób niezwykle bezpośredni i dosadny. Znakomicie czuje się przy tym w świecie mediów społecznościowych. Na jej kontach w serwisach społecznościowych znajdziemy wiele wpisów, które wielu mogą oburzać. Przypomnijmy, że posłanka na swoim Twiterze ma ponad 40 tysięcy obserwujących, a jej profil na Facebooku liczy około 39 tys. łapek w górę.

Jednak, jak się okazuje, polityk w życiu prywatnym jest równie kontrowersyjna. Jakiś czas temu gazeta "Metro" postanowiła przeprowadzić wywiady z jej sąsiadami. Niektórzy z nich uważają, że Krystyna Pawłowicz jest bardzo roszczeniową osobą. Ponoć bardzo często stara się ona rozwiązywać problemy drogą sądową, która w wielu sytuacjach wcale nie jest koniecznością.

-Niestety nie jest uczciwa, złapałam ją kiedyś na kłamstwie, ale nie mogę panu oficjalnie powiedzieć, na jakim, boję się, że mnie zacznie po sądach ciągać - wyznała jedna z jej sąsiadek.

To jednak nie wszystko. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o kontrowersyjnych sytuacjach z udziałem Krystyny Pawłowicz.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona