Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Tych memów o niej nie zapomnimy

Autor Patryk Stachera - 19 Grudnia 2018

Krystyna Pawłowicz kilka dni temu na swoim koncie na Twitterzezetknęła się z falą komentarzy. Była ona spowodowana postem, który zamieściła w serwisie. Ogłosiła w nim, że z powodu spraw prywatnych zdecydowała się zakończyć swoją polityczną aktywność. Na przestrzeni lat pojawiało się wiele memów z udziałem polityk. Z powodu tej wyjątkowej deklaracji posłanki postanowiliśmy przypomnieć Wam najlepsze z nich. Zapraszamy do naszej galerii.

Krystyna Pawłowicz podczas jednego z grudniowych weekendów postanowiła zabrać głos w Internecie na temat swojej politycznej przyszłości. Internauci byli zaskoczeni treścią jej wpisu na Twitterze. Posłanka zdecydowała, że informacje o zakończeniu swojej politycznej działalności przekaże za pomocą mediów społecznościowych. Zapowiedziała przy okazji, że jej aktywność w Internecie również zostanie ograniczona. Dodała jednak, że konta nie zlikwiduje.

-Kończę teraz z polityczną aktywnością choć pozostaję posłem,ale tylko do końca tej kadencji - napisała na swoim twitterowym koncie.

Polityk zdecydowała się o tym poinformować 16 grudnia br., kilka minut po godzinie ósmej rano. Następnie pojawiło się wiele spekulacji na temat wiarygodności owej deklaracji. Zaledwie dzień później dziennikarz tygodnika "Wprost" postanowił zapytać o zdanie jej kolegę z Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, Borysa Budkę. Poseł PO twierdził, że odsunięcie Pawłowicz od aktualnych wydarzeń politycznych jest zaplanowanym działaniem Prawa i Sprawiedliwości.

-To jest zagranie pod publiczkę. To jest coś, co ma przekonać niezdecydowanych wyborców, czy wyborców środka, że PiS nagle staje się partią proeuropejską. Mam nadzieję, że nikt na to nie da się nabrać - przekonywał polityk.

Krystyna Pawłowicz niejednokrotnie stawała się prawdziwą bohaterką internautów. Jej kontrowersyjne poglądy i nietypowe zachowania już od dawna stanowią dla wielu bezcenny materiał na satyrę. Zdarzało się, że internauci nie zostawiali na polityk suchej nitki, tworząc setki memów bezpośrednio z nią związanych. Baza tych obrazków ostatnio zwiększyła się jeszcze bardziej, a my postanowiliśmy przygotować dla Was najfajniejsze z nich.

Oto najlepsze memy z Krystyną Pawłowicz w roli głównej, jakie udało nam się znaleźć.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News