Krystyna Pawłowicz nie lubi rozmów o swojej siostrze. Sekrety ich relacji zadziwiają

PiS
Wikimedia Commons/Adrian Grycuk; Youtube.com/Rzeczpospolita TV
Poprzednia strona

1 z 10

Następna strona

Zarówno Krystyna Pawłowicz, jak i jej siostra Elżbieta Pawłowicz budzą wiele kontrowersji. Pierwsza z nich jest od wielu lat posłanką PiS, druga z kolei działa w Komitecie Obrony Demokracji. Mimo że są rodzeństwem, raczej siebie unikają. Oto sekrety ich relacji.

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny politycznej. Polityk wielokrotnie szokowała swoim ciętym językiem podczas transmisji sejmowych. Również jej wpisy na portalach społecznościowych nie przechodzą bez echa. Posłanka wyjątkowo odważnie wyraża swoje chrześcijańskie i konserwatywne poglądy na różne tematy. Wiele osób nie wie, że ma rodzeństwo, ponieważ przez długi czas starała się ukrywać ten fakt. Elżbieta Pawłowicz jest rodzoną siostrą znanej z Sejmu Krystyny. Kobiety mają zupełnie odmienne poglądy polityczne. Krystyna Pawłowicz działa dla PiS-u, Elżbieta - dla KOD-u. W zeszłym roku w jednym z wywiadów Elżbieta opowiedziała więcej na temat ich relacji.

Elżbieta mówiła, że mają z Krystyną inne spojrzenie na świat, jednak nie może być to powodem konfliktu, ponieważ są rodziną. Istnieją sprawy, w których obydwie panie są zgodne. Jeśli chodzi o politykę, kompletnie się rozmijają.

- Tam był patriotyzm w domu, taki prawdziwy i tolerancja ogromna, także patrzę trochę ze zdziwieniem. No ale wolno jej tak mówić, tak? To jest jej koloryt. Ja nie będę jej recenzowała. Ale to jest moja siostra - powiedziała Elżbieta Pawłowicz w rozmowie dla "Rzeczpospolitej".

Elżbieta była też poruszona zachowaniem Krystyny, gdy ta mówiła o smrodzie od osób niepełnosprawnych podczas protestu. Podobno mają w rodzinie osobę niepełnosprawną, która jest otaczana miłością i opieką. Kobiety poza polityką dogadują się i lubią razem żartować. Podobno Krystyna Pawłowicz prywatnie i w stosunku do rodziny jest pogodna i ma duże poczucie humoru.
Istnieją jednak kwestie i tajemnice, o których siostry nie lubią mówić. Niejednokrotnie Krystyna wypowiadała się nieprzyjaźnie na temat młodszej siostry. Oto fakty z życia posłanek, które mogą zszokować.
(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona