Wyciekły zdjęcia z najnowszego filmu Vegi. Wiemy jak wygląda Kaczyński i Pawłowicz, przy numerze 7 posikacie się ze śmiechu

Krystyna Pawłowicz
Kadr z filmu "Polityka"
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Krystyna Pawłowicz już obawia się najnowszego filmu w reżyserii Patryka Vegi. Tytuł dzieła będzie nosił nazwę "Polityka" i mimo tego, że jego premiera odbędzie się dopiero 6 września, to poszczególnymi fragmentami reżyser już zdołał nieźle namieszać w głowach polityków, którzy chcieli nawet zablokować dystrybucję filmu. Z udostępnianych fragmentów możemy się domyślić, że wiele będzie się działo. Reżyser podkreśla, że wszystkie sytuacje, które zdecydował się przedstawić, są oparte na prawdziwych wydarzeniach, a strach polityków jest spowodowany tym, że najwyraźniej mają czego się obawiać. Przedstawiamy kilka głównych postaci, które wystąpią w produkcji kontrowersyjnego reżysera. Podobieństwo jest uderzające, a przy 7 zdjęciu można popłakać się ze śmiechu.

Krystyna Pawłowicz po obejrzeniu fragmentów najnowszego filmu Patryka Vegi postanowiła odnieść się do tego na swoim Twitterze. Zarówno ona, jak i pozostali politycy, już trzęsą się przed premierą, która ma odbyć się 6 września, tuż przed samymi wyborami. Wielu z nich uważa, że film ten może być manipulacją decydującą o tym, jak potoczą się wybory. Wiadomo jednak, że w produkcji dostanie się nie tylko politykom partii PiSu, ale również pozostałym partiom, a nawet przedstawicielom kościoła.

Jak twierdzi sam reżyser, "Polityka" ma pokazać prawdę o polskiej polityce. Nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla którejkolwiek ze stron. Film ma być mocny i bezkompromisowy, czyli dokładnie taki, jak poprzednie produkcje reżysera. Dla przypomnienia, jego filmu takie, jak "Kobiety Mafii", "Botoks" czy "Pitbull" również spotykały się z niemałą kontrowersją i oburzeniem oglądających.

Mimo tego, że większość ma bardzo specyficzne i zdystansowane podejście do twórczości tego filmowca, to zdecydowanie nie można zgodzić się z tym, że nikt nie czeka na premiery jego filmów, które swoim scenariuszem przyciągają mnóstwo oglądających. Jego fenomen polega na ukazywaniu różnych polskich oblicz i budzeniu wielu kontrowersji. Wielu czekało na premiery jego poprzednich filmów, ale takim odbiorem, jak ten przyszły to nie cieszył się chyba jeszcze żaden poprzedni. Vega zdecydował się ujawnić, że był poddawany naciskom, aby premiera została przełożona na okres powyborczy, jednak nie uległ wpływom i ma zamiar zrobić tak, jak pierwotnie postanowił.

Produkcja tego filmu przed długi czas utrzymywana była w tajemnicy, jednak wykradziony scenariusz trafił w ręce polityków PiSu. Wtedy też Vega zaczął uchylać coraz większego rąbka tajemnicy na swoim Instagramie i co chwile zaskakiwać nas fragmentami, które sprawiają, że już z niecierpliwością wyczekujemy dnia premiery.

Jakiś czas temu do sieci wyciekły zdjęcia z planu filmowego. Przedstawiamy kilka głównych postaci, w które wcieliły się największe gwiazdy polskiego kina, podobieństwo jest uderzające. Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, jak wyglądają poszczególni bohaterowie.

 

ZOBACZ TAKŻE: 
1. Kim jest mąż Beaty Szydło? 10 szokujących faktów z rodzinnego życia byłej premier, o tym wolałaby nie mówić
2. Krystyna Pawłowicz wolałaby to ukryć. Wstydliwe fakty z życia posłanki, punkt 7 dotyczy męża
3. Tym razem Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie. Ujawniono odbierające mowę słowa, które go pogrążą

Następna strona