Krystyna Pawłowicz wolałaby to ukryć. Wstydliwe fakty z życia posłanki, punkt 7 dotyczy męża

Autor Andżelika Wróblewska - 19 Listopada 2018

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej polityki. Kobieta w czasie trwania swojej kariery dorobiła się przezwiska "karabin maszynowy PiS". Jest znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i ostrego języka. Są jednak kwestie związane z jej przeszłością, których zdecydowanie wolałaby nie poruszać. Przedstawiamy wstydliwe fakty z życia posłanki.

Krystyna Pawłowicz jest polską polityk i prawniczką specjalizującą się w zakresie publicznego prawa gospodarczego. Wielokrotnie szokowała swoim ciętym językiem podczas transmisji sejmowych. Również jej wpisy na portalach społecznościowych nie przechodzą bez echa. Posłanka bardzo odważnie wyraża swoje chrześcijańskie i konserwatywne poglądy na różne tematy.

Krystyna Pawłowicz, wyrażając swoją opinię odnośnie do związków homoseksualnych, jako tych, które nie mogą wydać na świat potomstwa użyła określenia "jałowe związki", co spotkało się z dużym oburzeniem.

- Społeczeństwo nie może fundować słodkiego życia nietrwałym, jałowym związkom osób, z których społeczeństwo nie ma żadnego pożytku, tylko ze względu na łączącą ich więź seksualną. Zjawisko związków jednopłciowych jest sprzeczne z naturą. Projekty są sprzeczne z konstytucją, są szkodliwe, niesprawiedliwe, naruszają zasadę równości - mówiła podczas debaty.

Jak się okazuje, Pawłowicz ma wiele do ukrycia i z pewnością o niektórych rzeczach sama chciałaby zapomnieć. Niestety musi pogodzić się z tym, że będąc osobą publiczną, byli znajomi, mogą próbować wbić jej jakąś małą szpilkę. Część z nich chętnie wypowiada się na temat koleżanki, która kiedyś tak samo, jak większość wiodła zwykłe, normalne życie. Chodziła na uczelnie, miała różne zainteresowania i hobby. Okazuje się również, że bardzo bliska relacja łączyła ją przez długi czas z Hanną Gronkiewicz-Waltz, która postanowiła dość obficie wypowiedzieć się o koleżance i jej związkach z mężczyznami.

Krystyna Pawłowicz nie zawsze z zamiłowaniem zajmowała się polityką, a jej poglądy nie zawsze były takie, jakie są obecnie. Kobieta mówi o sobie bardzo mało, nie udziela również wywiadów, w których wywlekałaby swoje prywatne życie, a jedyne, czym otwarcie się dzieli, to swoje poglądy i opinie. Dlatego głos postanowiły zabrać osoby, z którymi kiedyś coś ją łączyło. Kiedyś posłanka była zupełnie inna, niektóre wydarzenia w życiu z pewnością miały duży wpływ na to, jaką teraz jest osobą.

Pawłowicz chętnie porusza tematy dotyczące problemów społecznych czy dylematów moralnych. Mimo twardego charakteru nie zawsze komentuje swoje życie prywatne czy fakty z przeszłości. Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy najbardziej wstydliwe fakty z życia posłanki PiS, o których dziś z pewnością wolałaby nie mówić i gdyby było to możliwe, zapomnieć.

Kliknij "Następna Strona", by poznać najbardziej wstydliwe fakty z życia posłanki, również ten, dotyczący męża.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News