Najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi Krystyny Pawłowicz. Oberwało się nawet Wieniawie!

Krystyna Pawłowicz
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Krystyna Pawłowicz jest niewątpliwie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci wśród polskich polityków. Kobieta w czasie trwania swojej kariery dorobiła się przezwiska "karabin maszynowy PiS". Znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, ciętego języka i nieprzebierania w słowach. Mimo tego, że niemal każdy już zdaje sobie sprawę, czego może się po niej spodziewać to i tak jej słowa niejednokrotnie zaskoczyły wielu. Przedstawiamy te budzące najwięcej nieporozumień, oberwało się nawet młodej piosenkarce, Julii Wieniawie.

Krystyna Pawłowicz jest polską polityk i prawniczką, która specjalizuje się w zakresie publicznego prawa gospodarczego. Wielokrotnie szokowała wszystkich swoim ciętym językiem podczas transmisji sejmowych. Wpisy, jakie zamieszcza na portalach społecznościowych, również nie przechodzą bez echa. Posłanka bardzo odważnie i otwarcie wyraża swoje chrześcijańskie i konserwatywne poglądy na różne tematy.

Zwracając się do innych osób, także nie owija w bawełnę. Jej komentarze często są przechwytywane przez internautów, a te najbardziej kontrowersyjne są żywe przez lata i chętnie wspominane.

Z dużym zainteresowaniem spotkało się to, jak potraktowała jednego z dziennikarzy stacji TVN24, który po obradach sejmu próbował skłonić ją do skomentowania wcześniejszej wypowiedzi.

- Mam apel do tej części sali lewej, żeby opanowała chamstwo lewackie swojej przedstawicielki, która bez obrażania kogokolwiek nie potrafi po prostu mordy swojej otworzyć! - tak brzmiała jej wypowiedź, która była komentarzem na przemówienie Kamili Gasiuk-Pihowicz.

Dziennikarz zaczął: - Pani poseł, używanie takiego słowa jak „mordy”... - nie udało mu się dokończyć wypowiedzi, ponieważ ta odepchnęła jego mikrofon, mówiąc szybko: - Zjeżdżaj, człowieku tam. Oszczerco, kłamco, TVN-ie bezczelny.

Krystyna Pawłowicz słynie również z kontrowersyjnego życia w sieci. Co jakiś czas publikuje na swoim Facebooku czy Twitterze wypowiedzi, które czytelnikom dosłownie zapierają dech w piersiach. Kilka miesięcy temu napisała na swoim profilu, co myśli o Europie. Według niej nastały czasy: „bezczelnych zdrajców, niemieckich szmat, piątych kolumn, totalistów, skorumpowanych alkoholików, lewaków i faszystowskich bojówek, zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn, matek i ojców, wyznawców "kulturowej płci", erotomanów czy seksualnych patologii i politycznej poprawności”. A między nimi kryją się również: „zabójcy dzieci i rodziców, zniewieściali faceci w rurkach i różowych baletkach, adoptujący pszczoły, drzewa i małpy”.

Kontrowersyjnych wypowiedz jej autorstwa, można wymienić mnóstwo, zdecydowaliśmy się jednak zebrać te, które spotkały się z największym oburzeniem opinii publicznej.

Kliknij "Następna Strona" żeby przeczytać pierwszą z nich.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Księżna Diana miała wiele tajemnic. 10 najbardziej skrywanych przez pałac faktów
2. Tata zgwałcił swojego 6 letniego synka razem z kolegami. Dziecko milczało, żeby ojciec nie poszedł do więzienia
3. Katarzyna Dowbor napisała książkę o mężczyznach swojego życia. "To wylewanie pomyj"
 Następna strona