Rozpaczliwy widok. Zdruzgotana Dagmara z "Królowych życia" nad grobem najbliższej osoby zalała się łzami

Królowe życia
YouTube / TTV
Wstecz

1 z 9

Dalej

Królowe życia, jak się okazuje, również mają uczucia. Dagmara Kaźmierska uchodziła za twardą kobietę, która potrafi poradzić sobie w niemal każdej sytuacji, jednak ta była dla niej bardzo tkliwa, rozkleiła się nad grobem bliskiej osoby. Tęsknota za zmarłymi członkami rodziny jest rzeczą normalną, jednak nikt nie spodziewał się, że gwiazda będzie aż tak zdruzgotana. Zalała się łzami i nic nie było w stanie jej powstrzymać.

Królowe życia to program, dzięki któremu dziś Dagmara Kaźmierska może cieszyć się ogromną popularnością. Widzowie śledzą ją już nie tylko w programie, ale także na portalach społecznościowych, które prowadzi. Jakiś czas temu media obiegł filmik, w którym opłakuje swoją zmarłą babcię. Od razu widać, że jej wizyta na cmentarzu wiązała się z mnóstwem emocji. Kobieta nie mogła powstrzymać łez. 

Towarzyszył jej ukochany syn Conan, który starał się pocieszyć płaczącą mamę, jak tylko potrafił. Wypowiedział piękne słowa, które wzruszyły kobietę jeszcze bardziej. Widzowie programu również mieli łzy w oczach. To wprawdzie dość niecodzienny widok, widzieć królową życia zalaną łzami. Przyzwyczailiśmy się do widoku uśmiechniętej, pozytywnej i tryskającej energią kobiety, a tym razem pokazała swoje zupełnie inne oblicze. Okazuje się, że jest bardzo rodzinną i wrażliwą osobą. 

Jej ukochana babcia zmarła 18 sierpnia 2019 roku. Celebrytka była z nią bardzo zżyta i niejednokrotnie pani ś.p. Elżbieta, gościła w programie. Była niesamowitą osobą, która zawsze służyła jej niezawodną radą. Nic zatem dziwnego, że kobieta ubolewa nad stratą tak bliskiej jej osoby. 

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć więcej zdjęć. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Towarzyszą nam codziennie. Najbardziej rakotwórcze czynniki
2. Wybierz, komu pomożesz jako pierwszemu. Wybór zdradzi wszystko o Twoim podejściu do świata
3. Był noworodkiem gigantem, po urodzeniu ważył niemalże 8 kilogramów. Teraz ma 35 lat i wygląda tak, że odbiera mowę
4. Dla jednych hit, dla innych kit. Kultowe ozdoby choinkowe z PRL, pamiętacie?
 

Następna strona