Tak wygląda życie Dagmary Kaźmierskiej po wypadku. Wiele cierpienia i wózek inwalidzki, królowa życia przeszła przez piekło

Królowe życia
Instagram / Dagmara Kaźmierska
Wstecz

1 z 9

Dalej

Królowe życia to program, dzięki któremu zasłynęła Dagmara Kaźmierska. Kobieta przez swoje ogromne poczucie humoru, dystans do siebie i styl życia zaskarbiła sobie naprawdę ogromną rzeszę fanów. Jakiś czas temu podzieliła się z nimi smutną wiadomością prosto ze szpitala. Celebrytka miała poważny wypadek samochodowy, w wyniku którego teraz porusza się na wózku inwalidzkim. Przedstawiamy, jak aktualnie wygląda jej życie. 

Królowe życia sprawiły, że tysiące oglądających pokochało Dagmarę Kaźmierską. Nic dziwnego, ta kobieta to prawdziwy wulkan energii, który swoją pozytywną energią potrafi zarazić każdego. Rozbawia do łez tysiące Polaków. Wszystko przez jej niesamowite poczucie humoru i podejście do poszczególnych sytuacji.  

Jakiś czas temu media obiegły informacje o tym, że gwiazda programu wylądowała w szpitalu. Przyczyną jej hospitalizowania był wypadek samochodowy, w wyniku którego trafiła na wózek inwalidzki. Gwiazda TTV już od kilku miesięcy walczy o powrót do dawnej sprawności. Rokowania niestety wciąż nie są najlepsze. W jednym z postów na swoim Instagramie wspomniała nawet, że może grozić jej kalectwo.

Kobieta wciąż pozostaje aktywna na portalach społecznościowych i chętnie dzieli się tym, co u niej. Wiemy, że przeszła przez prawdziwe piekło. Wiele wycierpiała i z pewnością czeka ją długa rekonwalescencja. Na zdjęciach, które zamieszcza, widać, że wskutek wypadku poważnie ucierpiała jej noga. Wciąż ma na niej opatrunek i musi być pod stałą opieką lekarską. 

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, jak aktualnie wygląda jej życie. Te fakty mogą wielu zszokować. Jak na tak straszne przeżycie, jakim jest wypadek samochodowy, Dagmara wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Zobaczcie sami.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Przenigdy nie jedz kilku popularnych produktów. Producent tego nie powie, ale niszczą Twoje zdrowie i skrają życie
2. Dzień twojego urodzenia mówi wszystko. Największe sekrety przeznaczenia i osobowości wychodzą na jaw
3. 15 najgorszych zdjęć ślubnych, jakie widzieliście. 11. najlepiej pokazuje ludzką głupotę
4. 20 osób, które z lenistwa przeszły wszelkie granice. Przy 10. zdjęciu można tylko paść ze śmiechu
 

Następna strona