Dagmara z "Królowych Życia" oszukała wszystkich? Zdjęcia ujawniają całą prawdę

Królowe życia
instagram
Wstecz

1 z 7

Dalej

Cała prawda o Królowej życia - Dagmarze

"Królowe życia" to produkcja TTV, która budzi wiele emocji wśród widzów. Zwolennicy z zapartym tchem oglądają perypetie głównych bohaterów programu, a przeciwnicy z niedowierzaniem przecierają oczy patrząc na to, co dzieje się na ekranie. Niezależnie od tego, czy przepadamy za programem "Królowe życia", czy nie, informacje odnoście Dagmary biją rekordy zainteresowania. 

Dagmara jest jedną z tych uczestniczek, która sprawia, że "Królowe życia" ogląda się z zapartym tchem. Jej czyny i słowa potrafią sprawić, że niejednemu opadnie szczęka do samej ziemi. Znana z nieszablonowego zachowania gwiazda miała ostatnio wypadek. 

Dagmara Kaźmierska w ostatnich odcinkach "Królowe życia" pokazywała wszystkim widzom, jak ciężko walczy o zdrowie. Wypadek, w którym wzięła udział, spowodował, że auto zmiażdżyło jej nogi, co przyczyniło się do tego, że nie mogła chodzić. Lekarze stwierdzili także, że Daga ma roztrzaskaną piętę. 

Fani, którzy bardzo przejęli się losem gwiazdy, przesyłają jej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Większość z nich ma nadzieję, że ich ulubiona bohaterka programu "Królowe życia" sprawnie wkroczy na salony. Okazuje się jednak, że Daga ukrywa przed wszystkim wielką tajemnicę. 

Kliknij Następna strona, żeby dowiedzieć się, co przed wszystkimi ukrywa Dagmara z "Królowe życia".

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nie tylko "żywy Ken". Ci mężczyźni wyglądają, jakby byli z plastiku, licznik ich operacji plastycznych przebił każdą skalę
2. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie 
3. Najmłodsze dziecko na świecie, które jest na diecie. Waga jej synka przyprawia o ciarki
4. Tamten klimat już nigdy nie wróci. 15 zdjęć ze świąt Bożego Narodzenia w czasach PRL, od których zakręci się łezka w oku
 

Następna strona