Kasia z Królowych życia chciała ukryć przed mediami, robiła co mogła. Właśnie wszystko wyszło na jaw

Królowe życia
YouTube / TTV
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Kasia z Królowych życia chciała ukryć przed mediami, robiła co mogła. Właśnie wszystko wyszło na jaw

Królowe życia to wciąż niezwykle popularny program, który z zaciekawieniem śledzą tysiące telewidzów stacji TTV. Niedawno do ekipy dołączyła Kasia Oława, która idealnie wpasowała się w formułę show. Kobieta zdobyła już rzeszę wiernych fanów, którzy są szczerze zaciekawieni jej życiem. Istnieją jednak sprawy, o których wschodząca gwiazda wolałaby jednak nie opowiadać.

Królowe życia są emitowane na antenie stacji TTV od 2016 roku. Program zdobył ogromną popularność, która wcale nie spada z biegiem lat. Producenci show wciąż są w stanie zaskoczyć widzów, którzy z wielka ciekawością śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Niedawno do ekipy dołączyła nowa gwiazda.

Kasia to miłośniczka medycyny estetycznej, która inspiruje się zagranicznymi kobietami i uparcie dąży do idealnej sylwetki, bez skrupułów korzystając z dobrodziejstw nowoczesnej kosmetyki i medycyny zabiegowej. Jakiś czas temu przeszła również poważną operację w Istambule, by upodobnić się do Kim Kardashian, znanej ze swoich okrągłych kształtów. Królowa życia powiększyła sobie biust oraz odessała tłuszcz z brzucha i podbródka, który później wszczepiła w pupę i biodra. 

Choć gwiazda bez oporów opowiada o swoim codziennym życiu i umiłowaniu do zabiegów estetycznych, są jednak rzeczy, które chciałaby ukryć przed swoimi fanami. Niestety, wiele jej tajemnic już wypłynęło do świata mediów, a niektóre z nich naprawdę poruszyły jej fanów. Tym Kasia wolałaby się nie chwalić.

By zobaczyć, jakie tajemnice skrywa Kasia z "Królowych Życia", kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urodziło im się dziecko-syrena. Wygląd ciałka zwala z nóg, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Widzowie TVP pokochali ich za kultowe role w M jak miłość. Już ich nie zobaczymy
  3. Najnowszy trend przeraża kosmetyczki. Kobiety oszalały na punkcie brwi księżycowych, jak mogą to sobie robić?  

Następna strona