Widzowie Królowych życia zostali oszukani? W sieci pojawiły się zdjęcia, które ujawniły całą prawdę

Królowe życia
Instagram
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

"Widzowie Królowych" życia zostali oszukani? W sieci pojawiły się zdjęcia, które ujawniły całą prawdę

"Królowe życia" to hitowy program stacji TTV, który osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności. Wierni fani z niecierpliwością czekają na nowe odcinki, aby móc śledzić losy swoich ulubieńców. Niedawno w sieci opublikowano zdjęcia, które wzbudziły wiele kontrowersji wśród wielbicieli show. Fani czują się oszukani przez stację. Są zbulwersowani. 

"Królowe życia", choć nikt nie spodziewał się tego, wciąż biją rekordy popularności. Show jest emitowane na antenie stacji TTV od 2016 roku i kilka edycji ma już za sobą, a wierni widzowie z niecierpliwością wyczekują nowych przygód swoich ulubionych bohaterów. Ten sukces przerósł oczekiwania producentów, którzy muszą się bardzo mocno się napracować, by wciąż zaspokoić zaciekawienie widzów.

Wśród najbardziej lubianych uczestników na pewno znajduje się Dagmara Kaźmierska oraz Gabriel Seweryn i jego partner Rafał Grabias. To właśnie dla nich wielu widzów wciąż ogląda ten program, a ich życie prywatne śledzą również w mediach społecznościowych. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia, które wywołały ogromne oburzenie wśród widzów show. Internauci zarzucają stacji oszustwo i manipulacje faktami, aby tylko zdobyć jeszcze większą oglądalność. W sprawę zamieszani są Gabriel i Rafał. 

By zobaczyć, co oburzyło widzów "Królowych Życia", kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Wielki smutek na weselu. Noworodek zmarł po kilkunastu godzinach walki przez zachowanie jednego z gości
  2. Grażyna Torbicka nigdy nie doczekała się dzieci. Wiadomo dlaczego, bardzo dobitne
  3. Można tylko współczuć. Halinka ze "Świata według Kiepskich" przeżyła wielkie tragedie, mało kto o nich wiedział
  4. Mężczyzna żyje z matką pod jednym dachem i we wszystkim jej pomaga. Kobieta nie żyje od wielu lat, zdjęcia wywołują ciarki

Następna strona