Królowe życia: wyszła na jaw cała prawda o Jacku, najlepszym przyjacielu Dagmary

Królowe życia
.
Wstecz

1 z 11

Dalej

Królowe życia to program rozrywkowy, który jest jednym z najchętniej oglądanych na antenie kanału TTV. Największymi gwiazdami, które zasłynęły właśnie dzięki tej produkcji, są bez wątpienia Dagmara Kaźmierska oraz jej najlepsi przyjaciele, Jacek Wójcik i Edyta Edzia Nowak. Cała prawda o przyjacielu Dagmary wyszła na jaw. Fakty na temat Jacka mogą zszokować wszystkich fanów. 

Królowe życia już od dłuższego czasu dostarczają widzom niezapomnianej rozrywki. Fani tej produkcji z ogromnym zainteresowaniem śledzą losy głównych bohaterów. Jacek Wójcik jest najlepszym przyjacielem głównej bohaterki programu. Słynie z tego, że niesamowicie słucha się tego, co mu powie i jest nawet skłonny robić to, co mu każe. Niejednokrotnie dał się namówić nawet na najgłupsze rzeczy, takie jak przykładowo pomalowanie brwi henną. 

Fani popularnej produkcji zaczęli się interesować losami bohaterów nie tylko w programie, ale również tym, co dzieje się u nich w życiu prywatnym. Jacek jest dość tajemniczą osobą, dlatego niewiele o nim wiadomo. Nam udało się dotrzeć do faktów z jego życia, które są nieprawdopodobne.

Mężczyzna zaskarbił sobie sympatię oglądających przez swoje poczucie humoru i dystans do siebie. Potrafi rozbawić, ale również wydaje się świetnym przyjacielem. Dagmara zawsze może na niego liczyć, potrafi jej doradzić i wesprzeć, kiedy tego potrzebuje. 

Wielu widzów zastanawia się, kim tak naprawdę jest Jacek Wójcik i czym się zajmuje. Razem z redakcją Pikio przedstawimy najgorętsze fakty na temat jego osoby. Możecie się nieźle zdziwić.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Prawda o śmierci Dawidka Żukowskiego jest najgorsza z możliwych. Największe dramaty 2019 roku
2. Żenada, Maryla Rodowicz powinna zzielenieć ze wstydu. Największa wpadka roku
3. Największy gwiazdor Sylwestra Polsatu przyćmił Wiśniewskiego. Niemożliwe, co zrobił
4. Nie było mu łatwo. Największe skandale i dramaty Zenka Martyniuka
 

Następna strona