Właściciele przebrali swoje koty z okazji Halloween. Długo nie zobaczycie nic słodszego, 5 i 6 są przecudowne

Koty
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 21

Dalej

Koty są niesamowicie uroczymi zwierzątkami, które skradły serca milionów ludzi na całym świecie. Same w sobie już są bardzo słodkie, a co dopiero w tych przebraniach. Dlatego jak zobaczycie ich zdjęcia, dosłownie padniecie. Halloween już niedługo, dlatego warto zadbać o strój nie tylko dla siebie, ale też dla swojego zwierzaka. Przedstawiamy 19 najlepszych propozycji.

Koty są jednymi z ulubionych zwierząt domowych. Podobnie jak psy, szybko stają się członkiem rodziny. Dlatego niektórzy właściciele futrzaków zdecydowali, że jeśli wszyscy przebierają się z okazji Halloween, to kicia również musi mieć wystrzałową kreację, która przestraszy wszystkich.

Niestety finalnie ten czworonóg nie przeraża nikogo, a jedynie roztapia nawet najtwardsze serca. Te zwierzątka wyglądają tak słodko, że koniecznie musicie zobaczyć wszystkie 19 kreacji. Może któraś z nich zainspiruje Was do przebrania swojego pupila.

Należy jednak pamiętać, że ubranka nie powinny być za ciasne, a zwierzę (nieważne czy mowa o psie, czy kocie) nie powinno zbyt długo w nim chodzić, ponieważ się męczy. Jeśli już decydujesz się na przebranie zwierzaka, niech to będzie coś luźnego, co nie będzie ograniczało swobody ruchów pupila.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 19 niesamowitych kreacji halloweenowych, które na pewno skradną Wasze serca. 5 i 6 są przeurocze, ale prawdziwa petarda została na koniec.

Kliknij "Następna Strona", żeby zobaczyć pierwszą z nich.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dawna miłość wciąż jest w Twojej głowie? 10 prostych metod sprawi, że w końcu zapomnisz o byłym
2. Obowiązkowy punkt każdej diety. Poznaj oszałamiające korzyści picia wody na pusty żołądek zaraz po przebudzeniu
3. Rodziła w domu, wszystko fotografowali. Ale reakcji ich psa na ten widok, nie mogli przewidzieć, ostatnie zdjęcie powala
 

Następna strona