Kotlety schabowe to już przeszłość! Poznaj 7 zupełnie nowych pomysłów na potrawy ze schabu, domownicy będą Ci wdzięczni

Kotlety schabowe, wykorzystanie schabu
haps.pl
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Sposoby na wykorzystanie schabu

Kotlety schabowe regularnie pojawiają się na polskich stołach, ciesząc kubki smakowe domowników. Rodacy uwielbiają to zwyczajne danie, dlatego od wielu lat cieszy się ono taką popularnością. Chyba każda gospodyni domowa ma swój własny sposób podawania tradycyjnych kotletów, jednak wciąż bazuje na podstawowej recepturze, opracowanej przez mamę czy babcię. Wszystko jednak się zmienia, a na stoły ląduje coraz więcej nowocześniejszych dań. 

Kotlety schabowe powoli odchodzą w zapomnienie i nawet najwięksi tradycjonaliści szukają sposobu na ich nieco odmienioną wersję. Wynajdują rozmaite przepisy, jednak wiele z nich już na pierwszy rzut oka wydaje się wręcz niemożliwa do zrealizowania. Kosmiczne produkty, których zdobycie graniczy z cudem, a do tego wszystkiego każdy z nich kosztuje prawdziwe krocie i co najważniejsze, by je przyrządzić trzeba zarezerwować cały dzień w kuchni. 

Rzeczywiście nie brzmi to zbyt zachęcająco, szczególnie dla kogoś, kto raczej nie uchodzi za prawdziwego MasterChefa. Jeżeli zatem chciałbyś zmienić coś w swoich dotychczasowych obiadach i wprowadzić powiew świeżości, koniecznie musisz wypróbować któryś z przepisów, które chcemy ci przedstawić. Banalnie proste i szybkie w przygotowaniu składniki bez problemu znajdziesz w każdym sklepie, a smak zawładnie twoim podniebieniem. 

Możesz być pewny, że te dania ze schabu zasmakują każdemu i świetnie sprawdzą się nie tylko w czasie niedzielnego obiadu, ale i na rodzinnych przyjęciach. Są tak dobre, że spokojnie mogłyby znaleźć swoją pozycję w menu restauracji samej Magdy Gessler

Kliknij "Następna strona", by poznać najlepsze przepisy. 

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęcia są piorunujące. Wszystkie koty z miotu wyglądają jak z innej planety
  2. Powalają ekstrawagancją czy zwykła głupota? Zrobił tatuaż swojemu kotu
  3. Przenigdy nie wyrzucaj skorupek po jajkach. Są tak cenne, że byłaby to ogromna strata

Następna strona