Nietypowa reakcja kotki na wiadomość, że zostanie mamą bawi do łez. Niebywałe zdjęcia

Kot
Facebook / Dyrenes Venner
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Kot to jedno z najczęściej wybieranych zwierząt domowych. Pewna kotka, kiedy dowiedziała się, że zostanie mamą, nie kryła swojego zaskoczenia. Jej mina była bezcenna, można wywnioskować, że chyba nie była to planowana ciąża. Te zdjęcia pokochał cały Internet, koniecznie musicie to zobaczyć. Przedstawiamy Wam fotografie, które na pewno Was rozbawią.

Kot jest udomowionym gatunkiem ssaka z rzędu drapieżnych, który został udomowiony już około 9500 lat temu. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych zwierzaków domowych. Od lat toczy się spór pomiędzy zwolennikami psów a zwolennikami kotów. Wiadome jednak jest to, że kot to odpowiednie zwierzę dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu. Ten pupil nie potrzebuje długich spacerów i niestraszna mu samotność w przeciwieństwie do psa.

W dzisiejszej galerii przedstawimy Wam historię pewnej kotki, która jest niesamowicie wzruszająca i zabawna zarazem. Jak wiadomo, zima w Grenlandii bywa bardzo długa i sroga. Jest zatem bardzo niebezpieczna dla zwierząt, które nie posiadają dachu nad głową. Burze śnieżne i duże mrozy znacznie utrudniają zwierzakom znalezienie bezpiecznej kryjówki, w której będą mogły przeczekać na cieplejsze dni. W połowie kwietnia ratownicy znaleźli na ulicy młodą kotkę i zawieźli ją do schroniska. Sytuacja miała miejsce w Nuuk, stolicy Grenlandii. Wolontariusze od razu zajęli się bezpańską kotką, którą wzięli po swoje skrzydła. Po jakimś czasie okazało się, że spodziewa się ona dziecka. Miała mnóstwo szczęścia, że została znaleziona na ulicy i przygarnięta przez ratowników. Jej reakcja może rozbawić do łez. Ta niesamowita historia skradła serce setkom internautów na całym świecie. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać historię kotki i zobaczyć jej reakcję na wieść o ciąży.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 72-letnia kobieta wyszła za mąż za 27-latka. Do sieci trafiły zdjęcia ich gorących pocałunków
2. Polsat ujawnił ohydne skandale pedofilskie. 5 z nich jest najobrzydliwszy
3. Lista produktów, które najczęściej powodują raka. Gdy zapoznasz się z tą listą będziesz w szoku
 

Następna strona