Zostawiła włączoną kamerę, by zobaczyć, co jej pies robi kotu. Obejrzała nagranie i padła

Kot
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kot i pies zaskoczyli swoją właścicielkę tym, co robią podczas jej nieobecności. Kobieta miała pewne podejrzenia, dlatego postanowiła zostawić włączoną kamerę, kiedy opuszcza dom. Po tym, jak obejrzała nagranie, odebrało jej mowę. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyła co jej pies robi kotu.

Kot i pies darzą się szczególnym uczuciem, ich pani jednak nie spodziewała się, że jest ono aż tak silne. Powszechnie uważa się, że koty i psy są największymi wrogami. Ta para jednak dowodzi, że wcale nie musi tak być. Pewna kobieta, wychodząc z domu, zostawiła włączoną kamerę i nakręciła film, który jest prawdziwym dowodem na to, że wyrażenie „żyją jak pies z kotem” nabrało zupełnie przeciwnego znaczenia. Co więcej, kiedy kobieta jest w domu, jej zwierzęta absolutnie nie okazują sobie żadnych uczuć. Zupełnie tak, jakby wstydziły się swoich bliskich relacji.

Pod jednym dachem żyją w sumie czworo zwierząt. Kot Kelvin i pies Joule, kolejny pies Tesla i czarny kot, którego imienia nie podano. Ich "naukowe" imiona wzięły się stąd, że ich właścicielka jest inżynierem i pała ogromnym zamiłowaniem do nauki. Zmartwiona kobieta postanowiła pewnego dnia zostawić włączoną kamerę na czas swojej nieobecności, żeby zobaczyć, jak zachowują się jej zwierzęta. Nie spodziewała się jednak takiego widoku. Oglądając nagranie, zamarła ze zdumienia.

Wideo szybko obiegło sieć, a internauci je pokochali. Koniecznie musicie zobaczyć, co takiego zrobiły te zwierzaki.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 11 lat temu została mamą czworaczków. Identyczne siostry już urosły i wyglądają tak, że można paść z wrażenia
2. O ustach tej dziewczyny mówią wszyscy. Ale dopiero przyglądając się z bliska zrozumiesz czemu
3. Twierdzi, że nie jest człowiekiem tylko szczeniakiem. Aż się niedobrze robi na widok jego miski, porażające zdjęcia
4. Syn prezydenta pod ostrzałem. Odkryli, że ma wyjątkowo wyuzdane hobby, zdjęcia mogą być wstrząsem

Następna strona