Miesiącami tresowała swojego kota. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania

kot
YouTube Kim Pet Detective
Wstecz

1 z 7

Dalej

Ten kot przeszedł niesamowitą tresurę, teraz imponuje umiejętnościami

Kot należy do zwierząt, których raczej nie próbujemy szkolić. Kojarzą nam się przede wszystkim z silnym charakterem oraz zamiłowaniem do chodzenia własnymi ścieżkami. W końcu są całkowitym przeciwieństwem psów, które poddane odpowiedniej tresurze mogą pomagać ludziom w wielu przypadkach. Henry jednak stanowi niesamowity wyjątek.

Każdy kot wciąż ma w sobie coś z dzikiego zwierzęcia. To dlatego rzadko próbujemy je tresować. Natomiast psy często okazują się bardzo przydatne po przejściu odpowiedniego szkolenia. Te czworonogi współpracują z policją oraz służbami ratowniczymi. Są też wspaniałymi towarzyszami osób niewidomych. Jak się okazuje, niektóre koty także mają niezwykłe umiejętności.

Kot, który został detektywem

Kim Freeman od zawsze starała się robić wszystko, by każdy znaleziony przez nią kot, został uratowany. Szukała odpowiedniej techniki poszukiwania porzuconych kotków. Nie chciała korzystać z pomocy psów, ponieważ wiedziała, że małe kotki za bardzo się ich boją. Wtedy poznała kota o imieniu Henry. Dziewczyna czuła, że oboje mogą się dogadać i tak zaczęło się szkolenie.

Kot ukończył tresurę, która trwała prawie rok. Po tym nadszedł czas, by zaprezentował swoje umiejętności. Kim wykorzystała go podczas akcji, a efekt okazał się niesamowity. Henry bardzo szybko udowodnił, że jest niezwykłym kotem.

Kliknij "Dalej", aby poznać historię Henry'ego

Zobacz także:

  1. Pies codziennie kręci się przy przejściu dla pieszych. Powód zdumiewa, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Lewandowska podrzuciła genialne przepisy na czas epidemii. Mało kto wiedział, że można tak wykorzystać buraka
  3. Opuszczone psy, nikt ich nie chciał. Zrobiła z nimi jedną rzecz, wyciska łzy z oczu, niewiarygodne
  4. Chinki masowo zakładają pończochy na kapcie. Powód jest zadziwiający

źródło: Wamiz

Następna strona