8 zdjęć, które są dowodem na inteligencję kotów. To lektura obowiązkowa dla wszystkich kociarzy

Kot
YouTube / Sven
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kot potrafi być przebiegły i cwany, może to potwierdzić niemalże każdy, kto posiada te zwierze w swoim domu. Jeden z właścicieli wpadł na idealny plan, który wręcz nie mógł się nie udać. Mężczyzna był pewien, że odkrył idealny sposób na to, by kot przestał go budzić, nie spodziewał się jednak, że ta cwana bestia wykaże się inteligencją, która zrujnuje cały jego plan. To, co zrobił ten zwierzak, może zaskoczyć wszystkich.

Kot w jednej chwili może nam się wydawać najsłodszym przytulakiem na świecie, a dosłownie sekundę później zaskakuje nas swoim charakterem i ujmującą inteligencją. Jeden z kocich właścicieli każdego ranka był budzony przez swojego kocura. Mężczyzna postanowił, że da swojemu zwierzakowi nauczkę i zaradzi temu szaleństwu raz na zawsze.

Nie spodziewał się jednak, że jego pupil nie podda się tak łatwo. Całe zajście postanowił nagrać, a filmik wrzucił do Internetu. Te krótkie nagranie szybko obiegło sieć, zdobywając mnóstwo wyświetleń. Filmik rozbawił internautów, którzy nie mogli wyjść z podziwu.

Wiadomo, że koty należą do jednych z najbardziej zwinnych zwierząt. Dzięki swojej budowie ciała potrafią się wcisnąć niemalże w każdą szczelinę i wspiąć na każdą przeszkodę. Dlatego też, dla właścicieli tych zwierząt może być to nieco uciążliwe.

Właściciel kota, o którym mowa w naszej galerii miał z nim nie lada problem. Mulder, bo tak nazywało się zwierzątko, codziennie rano budził swojego właściciela. Sposób, w jaki to robił, był zadziwiający. Wykazywał się przy tym dużą inteligencją, co potwierdzało, że zwierzęcy mózg potrafi pracować na pełnych obrotach.

Razem z reakcją Pikio przedstawiamy Muldera, który skradł serca internautów. Chyba nikt nie spodziewał się, co zrobi ta cwana bestia.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, jak przebiegł plan oduczania zwierzęcia budzenia właściciela.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rodzice tylko na moment zostawili dziecko samo z psami. Zobacz co zastali, kiedy wrócili chwilę później, 17 powalających zdjęć
2. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
3. 16 najwierniejszych ras psów. Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z nich, masz ogromne szczęście
 

 

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu