Dorosła kobieta wierzy, że jest kotem i cały czas tak się zachowuje. Zdjęcia z jej życia powalają, dwa ostatnie wyglądają absurdalnie

Kot, kobieta wierzy, że nim jest
youtube/ Barcroft TV/ @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Uwierzyła, że jest kotem

Kot to jedno z częściej wybieranych na domowego pupila zwierząt, a ludzie na całym świecie szaleją na ich punkcie. Nie trudno się temu dziwić, trudno bowiem jest się oprzeć ich mięciutkiej sierści, czy sposobie, w jaki się przytulają. Niektórzy są tak zakochani w tych zwierzakach, że nie poprzestają jedynie na ich posiadaniu, a stawiają również na dekoracje z motywem kota. Poduszki, kubki, koszulki - możliwości jest naprawdę wiele, i o ile coś takiego nie dziwi już nikogo, o tyle historia, którą chcemy wam opowiedzieć, z pewnością może odbierać mowę. 

Zachowuje się jak kot i co najważniejsze, wierzy, że nim jest. 31-letnia Kat Lyons, to kobieta, o której huczą media na całym świecie. Jej wygląd i zachowanie zwracają ogromną uwagę i to wcale nie dlatego, że cechuje ją niebywały wdzięk, za którym mężczyźni wodzą wzrokiem. Rzeczywiście wodzą, i to nie tylko mężczyźni, ale z zupełnie innego powodu. 

31-latka szczerze wierzy, że jest kotem i tak też się zachowuje. Dba o odpowiedni makijaż, ubiór (ma nawet własne kocie uszy i ogon), hoduje pazury i wiele więcej. 

- Zawsze byłam inna. Zawsze fascynowały mnie koty i sama czułam, że jestem kotem. Żyję jako kot - tym właśnie jestem. Zawsze nosiłam kocie uszy. To zaczęło się w liceum, nie pamiętam dokładnie, w jakim wieku, ale wzięło się to z anime. Pomyślałam, że to fajne i że chcę tak wyglądać w prawdziwym życiu. Wydaje mi się, że zaczęłam nosić uszy, ogon, obróżkę i resztę rzeczy dopiero później - wyznaje. 

Kat nie identyfikuje się z żadną płcią. Gdy jako nastolatka jawnie pokazywała, że "jest kotem", rówieśnicy nieustannie ją wyśmiewali, dlatego przez jakiś czas postanowiła ukrywać swoje prawdziwe "ja". Na kolejną odsłonę zdecydowała się dopiero kilka lat później, gdy dowiedziała się o rezydencji, w której spotykają się osoby takie jak ona, czyli będące kotami. Kiedy zrozumiała, że nie jest jedyna, zdecydowała, że nie będzie się wstydzić swojej osobowości i od tego momentu z dumą nosi kocie uszy czy przebrania. 

Co więcej, szczęśliwie się zakochała, a ukochany mężczyzna w pełni ją akceptuje. Kat czuje się w jego towarzystwie komfortowo i bez zawahania może jeść z kociej miski, chodzić "na czterech łapach", przymilać się jak zwierzę, a nawet, jak na prawdziwego kota przystało, przesiadywać w kartonowym pudełku. Zachowanie 31-latki jest zdumiewające, jednak ona nie przejmuje się wszechobecną krytyką i chętnie zamieszcza swoje zdjęcia w sieci. Każde z nich budzi wielkie emocje wśród internautów, a te, które chcemy wam przedstawić, są szczególnie wyjątkowe. Dwa ostatnie ukazują, jak wygląda codzienność Kat. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć inną wersję kobiety kota. 

 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kotlety schabowe to już przeszłość! Poznaj 7 zupełnie nowych pomysłów na potrawy ze schabu, domownicy będą Ci wdzięczni
  2. Piękna dziewczyna cierpi na przedziwną chorobę. Tyje tylko jedna połowa jej ciała, nie da się zapomnieć podobnego widoku
  3. Najpiękniejsze fryzury na Sylwestra 2019. Zrobią furorę na każdej imprezie, ciężko oderwać od nich wzrok   

Następna strona