Znalazła porzuconego kociaka. Niestety okazało się, że nie ma czucia w tylnych łapkach, ale się nie poddał

Kot
Instagram / Rockyonwheels @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kot, którego znalazła kobieta, niemal od razu sprawił, że go pokochała. Jego uroczy, bezbronny pyszczek zawrócił jej w głowie. Chciała go otoczyć najlepszą opieką, jaką tylko potrafiła. Z czasem okazało się jednak, że futrzak nie ma czucia w tylnych łapkach. Kiedy tylko to zobaczyła, poczuła pewnego rodzaju misję, którą było pomóc mu stanąć na nogi. Ta historia wzrusza do łez.

Kot został znaleziony w opłakanym stanie, kobieta obawiała się, że nie zdoła uratować mu życia. Kiedy jednak wydarzyło się coś, co dało jej nadzieję, wróciła wiara w to, że uda się mu pomóc. Ta mała kruszynka nie miała łatwego dzieciństwa, życie od najmłodszych lat jej nie oszczędzało. W momencie znalezienia przez kobietę, kot nie miał nawet siły, by stanąć na własne nogi.

Kobiecie złamało się serce na pół i za wszelką cenę chciała zapewnić pupilowi najlepsze życie, jakie tylko potrafiła. Kiedy okazało się, że jego tylne łapki są niesprawne, pękło jej serce. Nie mogła znieść widoku cierpienia malutkiej istoty, dlatego tym bardziej starała się zrobić wszystko, by uszczęśliwić zwierzaka.

Kociak był na tyle zdeterminowany, że sam również dokładał wszelkich starań, żeby stanąć na nogi. Jego zachowanie jest wzruszające. Nawet ludzie mogliby się uczyć od niego zawziętości i woli walki. Nie poddał się nawet na minutę. Ta niesamowita historia wyciska łzy.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Socha, Rusin, Górniak, Zapendowska. 16 spektakularnych zdjęć z dzieciństwa gwiazd
2. 10 staroświeckich zwyczajów z randek. Mężczyźni powinni do nich powrócić, a do 7 to już koniecznie!
3. 2 tyg. po urodzeniu z ich synem zaczęły się dziać straszne rzeczy. Lekarze postawili diagnozę, która ścięła ich z nóg
4. Wyzywali ją od wielorybów. Schudła 80 kilogramów i teraz wygląda jak supermodelka, jej zdjęcia oszałamiają
 

Następna strona