Trudno uwierzyć, że małe koty mogą mieć taką władzę nad dużymi psami. Powalające zdjęcia pokazują całą prawdę

Kot lubi pokazać władzę
Reddit @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Kot lubi pokazać władzę

Kot jest zwierzęciem uwielbiającym chodzić własnymi drogami i wprowadzającym własny porządek w miejscu, w którym przebywa. Futrzak potrafi być wyjątkowo uparty, gdy walczy o swoje. Przekonały się o tym dosadnie psy z dzisiejszej galerii - małe puchate istotki wymusiły na nich "straszne rzeczy".

Każdy kot bez wyjątku ma własny, władczy charakter. Zwierzaki są indywidualistami i nie za bardzo przejmują się tym, czego wymaga od nich człowiek, nie zwracają też uwagi na potrzeby innych czworonożnych domowników. Nawet jeśli kot trafi do domu, w którym dotychczas rządził pies, nic sobie z tego nie robi.

Osoby, które pod swoim dachem trzymają zarówno psa, jak i kota, mogą z czystym sumieniem przyznać, że to kot rozstawia wszystkich po kątach. Jeśli chce podjadać z psiej miski to tak to zrobi, jeśli chce zająć legowisko psa nie obchodzi go warczenie i piski drugiego domownika.

Psy zazwyczaj nie są zachwycone, kiedy do domu trafia drugie zwierzę. Pół biedy jeśli chodzi o drugiego psa, z którym mogą się bawić na swój psi sposób. Są ogromnie zazdrosne o kota, który swoim miauczeniem potrafi skruszyć najtwardsze ludzkie serca. Do tego dochodzi wylegiwanie się na kolanach właścicieli - pies bywa tak zazdrosny, że potrafi dosłownie wejść swojemu opiekunowi na głowę.

Koty z dzisiejszej galerii dopięły swego - zdobyły legowiska psów, a miny czworonogów są bezcenne. Mimika doskonale pokazuje ich oburzenie, wystarczy tylko przyjrzeć się ogoniastym na dwóch ostatnich zdjęciach. Opiekunowie, którzy uchwycili zwierzęce emocje, swoimi zdjęciami robią furorę w internecie. A psy, cóż, dalej muszą znosić bezczelne zachowanie kotów.

Kliknij "Następna strona" żeby zobaczyć pierwsze zdjęcie.

Zobacz także:

  1. Jeże to najsłodsze zwierzaki na świecie. Rozbrajające zdjęcia poprawią humor każdemu, uśmiech gwarantowany
  2. Jeżeli Twój pies robi chociaż 3 z tych 9 rzeczy tzn. że naprawdę Cię kocha. 9/9 mają tylko prawdziwi szczęściarze
  3. Nie wiesz, jakie imię dla kota wybrać? Oto 13 najlepszych propozycji, żaden inny zwierzak w okolicy nie będzie się nazywał podobnie

Źródło: Reddit

Następna strona