10 najdziwniejszych ras kotów domowych, jakie istnieją. Nadają się tylko dla wyjątkowo odważnych ludzi

Kot
Wikimedia Commons
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Kot

Kot kotu nierówny - każda rasa rządzi się własnymi prawami, a futrzaki obfitują w różne charaktery. Warto poznać 10 najdziwniejszych ras, które hodowcy "reklamują" jako koty dla odważnych ludzi.

Kot to - zaraz po psie - drugi najlepszy przyjaciel człowieka. Wiele osób stawia na adopcję bezpańskich futrzaków, niektórzy jednak wolą zapłacić za zwierzę prosto z hodowli. Często kierują się wyglądem, tak naprawdę do końca nie wiedząc, jakim charakterem będzie odznaczał się nowy pupil.

Te najdziwniejsze rasy dedykowane są tylko dla odważnych ludzi. Wymienione w galerii koty wymagają bardzo specyficznej opieki ze względu na swój wygląd lub upodobania, a bardzo często zdarza się, że pomóc może tylko behawiorysta. Niektórzy po prostu sobie z takimi czworonogami nie radzą.

Adoptując kota danych ras. Biorąc pod swoje skrzydła zwierzaki potrzebujące dedykowanej opieki i aktywności, czasem musimy sporo poświęcić, by futrzakom żyło się dobrze pod jednym dachem z nami.

10 ras widocznych w galerii bardzo trudno wychować i sobie podporządkować, inne zaskakują aktywnością i ciągłą zabawą, kolejne bywają chorobliwie zazdrosne. Bywa, że hodowcy ukrywają ich wady - zwierzę to ogromna odpowiedzialność i należy zapoznać się z każdym aspektem przed adopcją.

Kliknij "Następna strona", aby poznać pierwszą dziwną rasę.

 

Zobacz także:

  1. Wywierciła w stole dwie dziury i stworzyła cudo, o jakim każdy marzy. Jej dziecko jest zachwycone, a ona wydała grosze
  2. Przez nowotwór straciła oczko. Niebywałe, co zrobili dla niej rodzice, teraz dziewczynka nie wypuszcza tego z rąk
  3. Jak poznać, że Twój pies jest szczęśliwy? Jego humor nie ma nic wspólnego z merdającym ogonem, właściciele będą zdumieni
  4. Zachowały się w najgorszy możliwy sposób. 15 panien młodych, które wolałyby zapomnieć o swoim weselu

Źródło: YouTube

Następna strona