Niesamowite zwierzaki. Wyglądem trafiły w sam środek loterii genowej

Kot
Bright Side
Wstecz

1 z 21

Dalej

Kot

Kot, pies, niedźwiedź, wąż, ptak, lis - galeria pełna jest zachwycających zwierzaków, których wygląd nie pozwala przejść obojętnie. Ich niesamowite oczy, sierść lub pióra sprawiają, że zapadają w pamięci na długo. Trzeba przyznać, że w ich przypadku można mówić o dużym szczęściu przy dziedziczeniu genów.

Kot z heterochromią, pies o ciemnej sierści, lecz z mocno błękitnymi oczami - takich zwierzaków nie spotyka się na co dzień. Czworonogi są nieziemskie, kosmiczne, po prostu nie z tej ziemi. Właściciele pupili nie potrafią tego wytłumaczyć, jednak jedno jest pewne - ich milusińscy zawsze robią wrażenie na wszystkich, którzy na nie patrzą.

Nie wiadomo, co jest przyczyną takich charakterystycznych cech w wyglądzie zwierzaków. Z pewnością to geny - podobnie jak u ludzi, czasem i u zwierząt pojawiają się takie detale jak różny kolor oczu, znamię czy inny nietypowy szczegół. Niektóre z nich "uaktywniają" się nawet dopiero kilka pokoleń później. Dlatego jeśli suczka i pies mają brązowe oczy, możliwe że ich niebieskookie szczenię odziedziczyło urodę po dalekiej prababci.

Każde zdjęcie w galerii jest iście wyjątkowe - każdy zwierzak czymś się od siebie różni. Takich "mieszańców" nie spotka się nawet w czasopiśmie National Geographic. Przykuwają wzrok, ale w swojej inności są jednocześnie na tyle słodkie, że aż chce się je wyściskać. To niesamowite, jak natura potrafi nas zaskoczyć i to tylko w przypadku zwierzaków domowych.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć pierwsze niesamowite zwierzę.

Zobacz także:

  1. Nie widziały w lustrze, że mają za ciasne spodnie? Poniżające zdjęcia trafiły do sieci
  2. 14 najdziwniejszych zdjęć w historii. Odbierają mowę
  3. Pies przykuwa spojrzenia wszystkich przechodniów. Wszystko przez jego fryzurę, wygląda nieziemsko
  4. Każda kobieta powinna mieć sodę oczyszczoną w torebce. 15 niesamowitych sztuczek

Źródło: Bright Side

Następna strona