Koty to dopiero potrafią być wredne. Zdjęcia ofiar, które się o tym boleśnie przekonały

Kot
.
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

Kot potrafi skraść nasze serca. Nie jest to jednak głupia istota i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że owinął sobie człowieka wokół palca. Wtedy potrafi być naprawdę wredny i dosłownie wejść na głowę swojemu właścicielowi. 15 zdjęć, które przedstawimy Wam w dzisiejszej galerii, jest tego dowodem.

Kot ze względu na swój spryt potrafi wcisnąć się niemal wszędzie. Osoby posiadające te zwierzęta mogłyby na ten temat przytoczyć wiele historii o tym, jak przez kilka godzin szukały swojego pupila, który zaszył się gdzieś w szafie bądź w szufladzie. Oprócz tego, że koty lubią się wylegiwać w najmniej odpowiednich do tego miejscach, to jeszcze zostawiają tam zawsze mnóstwo sierści. Właściciel kota nigdy nie ukryje, że w swoim mieszkaniu ma zwierzątko. 

Kot lubi również robić na złość, jeśli coś idzie nie po jego myśli. Trudno mu zaakceptować fakt, że w domu nie mieszka sam. Najgorzej jest, jeśli pod naszym dachem żyje pies z kotem. Chociaż niektóre są w stanie zaprzyjaźnić się z większym czworonogiem, tak niektóre nie wyobrażają sobie dzielenia się właścicielem z kimś innym. Właściciele kotów często śmieją się, że to oni mieszkają w domu kota, a nie kot w ich. Wszystko ze względu na to, że te zwierzęta potrafią się bardzo rozgościć i małymi kroczkami przejmować nasz dom.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 15 zdjęć wrednych kotów. Nie uwierzycie, co zrobiły te małe stworzonka.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwszą fotografię.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 94-letni mężczyzna wybudował basen w swoim ogródku. Powód, dla którego to zrobił wzrusza do łez
2. Jej 3-letni synek cierpi z powodu tego, jak wygląda. Mama przekazała wszystkim poruszające serca słowa
3. Pod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widok
 

Następna strona