Niezwykłe, co robi ten pies z kotem. Właściciele od razu chwycili za aparat

Kot
Instagram / Henry + Baloo
Wstecz

1 z 10

Dalej

Kot nie zawsze potrafi dogadać się z psem, taka już ich natura, jednak ta dwójka zwierząt jest tego absolutnym zaprzeczeniem. Oni uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie, chętnie się przytulają i okazują sobie czułość. Razem ze swoimi opiekunami bardzo dużo podróżują i już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że są niesamowicie szczęśliwe. Te zdjęcia powalają na kolana.

Kot i pies uwielbiają razem podróżować, a ich właściciele nie mogą się powstrzymać od robienia im dziesiątek zdjęć. Ten niebywały widok rozczuli każdego. Są tak świetnymi kompanami do poznawania świata i wspólnych przygód, że ich opiekunowie nie wyobrażają sobie żadnej wycieczki bez ukochanych pupili.

Cynthia Bennett wraz ze swoim chłopakiem są ogromnymi miłośnikami wędrówek. Posiadają pieska o imieniu Henry oraz kociaka Baloo. Parze udało się połączyć ich wszystkie pasje, a w podróże wybierają się razem ze swoimi zwierzakami. Na Instagramie udostępniają wspaniałe zdjęcia z wycieczek, które podbiły serca ludzi z całego świata. Trudno oderwać od nich wzrok, te zwierzaki są najsłodsze na świecie.

Para adoptowała Henry’ego w 2014 roku. Pierwszy raz spotkali go na imprezie adopcyjnej. Miał wtedy zaledwie 14 tygodni, ale był już pięciokrotnie większy od pozostałych szczeniąt w swoim wieku. Kiedy tylko weszli do boksu psiaka, on od razu zwinął się w kłębek i położył głowę na ramieniu dziewczyny. Właśnie wtedy wiedziała już, że Henry będzie doskonałym członkiem jej rodziny.

Zaledwie kilka miesięcy później adoptowali kota. Chcieli, żeby w ich rodzinie pojawił się kolejny zwierzak, więc wzięli ze schroniska futrzaka o imieniu Baloo. Mimo ogromnych obaw na początku, zwierzęta pokochały się wzajemnie od pierwszego wejrzenia, a ich zdjęcia są po prostu niesamowite. Żyć, jak pies z kotem nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć fotografie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ekspresowe ciasto śmietankowo-wiśniowe bez pieczenia rozpływa się w ustach. Oczarujesz nim najbardziej wymagających gości
2. Znaki zodiaku to nie wszystko. Sprawdź co mówi o tobie godzina, w której się urodziłeś, zdradza wiele szczegółów na twój temat
3. Nieziemskie w smaku i bajecznie proste ciasta bez pieczenia na Boże Narodzenie
4. Włożył jajko do miski z colą. Kiedy je wyjął, nie mógł uwierzyć własnym oczom, efekt zwala z nóg
 

Następna strona