25 powalających zdjęć kotów. Bezwstydnie udowadniają, że mogą spać w każdym miejscu, 15 foto totalnie rozkłada na łopatki

Kot
instagram
Reklama
Wstecz

1 z 27

Dalej

25 niesamowitych zdjęć kotów

Kot to wspaniałe zwierzę domowe, o czym mogą się przekonać jego opiekunowie. Razem z psami i chomikami są to najczęściej wybierani przez Polaków towarzysze domowi. Chociaż ras kotów jest zatrzęsienie, a każda ma mieć swoje cechy wiodące, to wiadomo, że wszystko, co łączy wszystkie koty, to miejsca w których mogą zasnąć. 

Niezależnie od tego, czy jest to zwykły dachowiec, czy najczystszej rasy pers, kot może zasnąć wszędzie. Okazuje się, że kolana opiekuna nie są pierwszym wyborem dla każdego futrzaka. Koty wybierają miejsca do odpoczynku w nieznany nam wszystkim sposób. 

Wiele kocich opiekunów po powrocie do domu mogło odnaleźć swoich małych przyjaciół w bardzo specyficznych lokalizacjach oraz pozycjach. Chyba już wszyscy wiedzą, że kot jest fanem każdego rodzaju kartonów, reklamówek i folii. Te czworonogi w każdym zakątku świata potrafią znaleźć sobie wyjątkowe miejsce do zasypiania. 

W galerii znalazło się 25 przykładów na to, że spanie jest dla kota, o wiele ważniejsze niż wygoda. Małe puchate kulki potrafią się schować przed opiekunami, by znaleźć najlepsze miejsce do spania. Zdjęcie 15. rozbawi was do łez. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć kolejne kocie zdjęcie. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Genialny psychotest, który szczegółowo określi Twoją osobowość. Jego skuteczność zawstydza nawet psychologów
2. 7 najrzadszych ras psów. Nigdy ich nie zobaczysz na spacerze, tylko nie liczni je posiadają
3. 11 przerażających zdjęć, których nie można wytłumaczyć. Od 10 będziecie mieć koszmary, tylko dla odważnych
4. Nowa moda wśród nastolatek przeraża lekarzy. Paskudne, co wyprawiają ze swoją twarzą
 

źródło: Instagram

Następna strona