Łapią bezdomne koty i zabijają je w haniebnym celu. Wyciekły wstrząsające zdjęcia z "fabryki"

Bezdomny kot to łatwy łup dla handlarza
youtube.com/miley1434
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Bezdomny kot to łatwy łup dla handlarza

Kot to jedno ze zwierząt, które jest masowo zabijane w "fabrykach" łowców skór. Nikt nie pomyślałby, że oprócz lisów i norek ich futra mogą być tak pożądane. To, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami, to piekło na ziemi.

Bezdomny kot jest łatwym łupem dla handlarza skórami. Ich sierść jest wręcz bezcenna - za dobrze oprawione futro można dostać sporą ilość pieniędzy, chociaż nie są to takie kwoty jak za futro z lisa czy z norek. W Chinach koty nie mogą swobodnie chodzić po ulicach - jest bardziej niż pewne, że w ciągu kilku godzin zwierzęciem zainteresuje się handlarz. Branża odzieżowa w azjatyckim kraju postawiła na wyroby bazujące na kocim futrze. To, co dzieje się z nimi przed śmiercią, rozrywa serce i sprawia, że łzy lecą ciurkiem. Taka bezduszność nie mieści się w głowach.

Buty, rękawiczki, torebki i kamizelki zrobione z kociej skóry zainteresowały modne Azjatki. Jest popyt, więc jest i podaż, a handlarze mają łatwy zarobek. Łapią koty, transportują je w workach, a potem zwierzaki trafiają do niskich i ciasnych klatek. Nie mają dostępu do wody, czasem ktoś da im jeść. Śmierć przychodzi szybko i jest okupiona stresem oraz męczarniami. W rzeźniach dzieje się prawdziwy horror.

Co gorsza, do fabryk uprowadzane są również koty, które mają swoich właścicieli. Dla handlarzy im ładniejszy i zadbany kot, z długą niespotykaną sierścią, tym lepiej. Dochodzi też do tego, że produkowana galanteria nie trafia tylko na lokalny rynek - coraz częściej odnotowuje się przypadki, że wyroby trafiają do Europy i do USA.

Chociaż obrońcy praw zwierząt próbują walczyć z chińskim systemem, lecz bez skutku. Wytyczne chińskiego Ministerstwa Handlu nie są wprowadzane w życie - rynek skór żyje własnym życiem. Według raportu ACTAsia z lipca bieżącego roku to Chiny zostały największym światowym eksporterem futer.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć drastyczne warunki, w których przechowywane są koty.

Zobacz także:

  1. Konieczna była rekonstrukcja twarzy. Nieziemsko przystojny, kultowy aktor miesiącami dochodził do siebie
  2. Chłopiec urodził się ze zniekształconą twarzą, drastyczne zdjęcia. Dorósł i na jego widok nikomu nie jest już do śmiechu
  3. Adoptowała 7-latka, który ważył zaledwie kilka kilogramów, zdjęcia mogą być wstrząsem. Metamorfoza maluszka powala
  4. 10 codziennych nawyków, które odróżniają inteligentnych ludzi od niemądrych. 9 Cię zaskoczy

Źródło: YouTube

Następna strona