Kot nie odstępował partnerki podczas porodu. Jego reakcji na przyjście na świat kociaków, nie przewidzieli nawet właściciele

Kot
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Kot nawet na krok nie opuszczał swojej partnerki podczas porodu. Jego reakcja na malutkie kociaki jest niesamowita. Zwierzęta również silnie odczuwają instynkt macierzyński i potrafią wiele poświęcić, by zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo, jednak takiej reakcji nie spodziewali się nawet właściciele tej uroczej pary. Te zdjęcia są niebywałe.

Kot okazał się wspaniałym ojcem i udowodnił to już podczas porodu swojej ukochanej. Nie odstępował jej nawet na krok i cierpliwie czekał, aż maluchy przyjdą na świat. Domowe koty bardzo często zachowują się zaborczo i często nie pozwalają się nikomu zbliżać do swoich kociąt. Jednak ta śliczna kotka pozwoliła ojcu swoich dzieci na obecność podczas porodu.

Właściciele obu kotów wyznają, że te dwa futrzaki niemal od zawsze doskonale się ze sobą dogadywały. Bardzo często tuliły się do siebie i razem spały. Z nikim innym nie musiały walczyć o swoją uwagę. Co więc mógł zrobić kot, kiedy na świecie pojawiła się konkurencja o uwagę kocicy? Zaskakujące zachowanie, którego nie spodziewał się dosłownie nikt.

Zwierzęta bardzo często potrafią nas zaskoczyć, ale ten rudzielec zdecydowanie przeszedł samego siebie. Opiekuńczość, jaką się wykazał wobec swojej partnerki i nowo narodzonych kociaków wzrusza do łez. Tego widoku na pewno nie zapomnicie jeszcze przez bardzo długi czas. Niebywałe, jak bardzo urocze mogą być zwierzaki. Przedstawiamy fotografie z tego wyjątkowego dla obojga kotów dnia, są niesamowite.

Aby zobaczyć więcej zdjęć, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najdziwniejsze rzeczy, jakie można zobaczyć w autobusach. Widok niektórych sprawi, że zaczniecie chodzić pieszo
2. 12 najbardziej niezwykłych mieszanek ras psów. 9. i 10. są szczególnie urocze, ciężko oderwać wzrok
3. Chłopczyk od razu po urodzeniu wyglądał jak 80-latek. Lekarze z bólem serca wyznali, co mu się stało
4. Cierpisz na częste infekcje dróg moczowych? To może być objaw raka szyjki macicy, inne objawy jeszcze łatwiej przeoczyć
 
 

Następna strona