Masz kota? Nigdy nie dawaj mu 11 popularnych produktów, możesz go nawet zabić! Dwa ostatnie są szczególnie groźne dla pupili

Kot
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Kot nie należy do zwierząt, które mogą jeść wszystko. Niektóre produkty mogą poważnie zagrażać jego zdrowiu, a nawet życiu. Są rzeczy, których nigdy nie powinien dostać do jedzenia. O części tych produktów mogliście wcześniej nie słyszeć i codziennie nieświadomie karmić nimi swojego zwierzaka. Przedstawiamy 11 rzeczy, których nie powinien zjadać futrzak.

Kot ma bardzo wrażliwy żołądek, o który my, jako jego właściciele powinniśmy szczególnie dbać. Często zwierzęta, które są w domu, dostają do jedzenia to, co jemy my sami. Z uwagi na to, że nasze pupile bardzo lubią prosić o jedzenie, niemal każdemu mięknie serce i zawsze rzuci coś biednemu, wiecznie głodnemu zwierzątku. Bardzo często również pozbywamy się resztek obiadu, karmiąc nimi zwierzaka. Nie jest to do końca odpowiedzialne zachowanie, ponieważ niektóre produkty znajdujące się w naszych daniach są bardzo szkodliwe dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Istnieje 11 produktów, które są kategorycznie zabronione dla kotów. Każdy właściciel futrzaka powinien o tym wiedzieć i dbać o to, żeby nawet jedna z tych rzeczy nie trafiła do miski z jedzeniem jego zwierzątka. Część z tych produktów jedzona nawet w najmniejszych ilościach może szkodzić życiu naszego pupila.

Jeśli chcemy, żeby nasze zwierzątko żyło jak najdłużej, powinniśmy przywiązywać dużą uwagę do tego, czym jest karmione. Nie zapominajmy również o dbaniu o nie, bo jedzenie, jak wiadomo, jest podstawą, ale to nie wszystko. Wiele innych czynników również składa się na zdrowie naszego pupila. W dzisiejszej galerii skupimy się jednak na żołądku i na tym, czym nie należy karmić kotów. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 11 niebezpiecznych dla kota produktów.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać pierwszy zakazany produkt.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dzieciom tych kobiet można współczuć, ich mamy zrobiły z siebie pośmiewisko w internecie. Oto 8 wyjątkowo żenujących postów
2. Proste, codzienne nawyki rozwijają nowotwory. Koniecznie wystrzegaj się popularnych czynności
3. Tylko na chwilkę zostawili dziecko z psem. Po powrocie czekał na nich powalający widok
 

Następna strona