Miliony ludzi oglądały zdjęcia tego kota i nie bez powodu. Niestety, właśnie przekazano wyjątkowo tragiczne informacje

Kot, który zdobył miliony fanów
Instagram/iamlilbub @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

Kot, który zdobył miliony fanów

Ten kot był najpopularniejszym zwierzakiem na świecie. Miliony ludzi każdego dnia śledziło jego losy i oglądało rozczulające zdjęcia. Niestety do mediów właśnie trafiła informacja, że kotka Lil’ Bub zmarła we śnie. Właściciel czworonoga, który prowadził media społecznościowe swojego pupila, nie może pogodzić się z tą stratą. Lil' Bub była prawdziwą celebrytką, którą pokochali ludzie z całego świata. 

Przed kilkoma dniami opiekun kotki opublikował koszmarną informację. Jego ośmioletnia pupilka zmarła we śnie, pozostawiając w smutku miliony osób. Zwierzak urodził się z karłowatością, przez co wyglądał przesłodko. Jego zdjęcia robiły prawdziwą furorę w sieci, a profil na Instagramie wciąż obserwuje 2,4 mln osób. Kocia celebrytka zasłynęła z udziału w licznych viralach, a nawet zagrała w teledysku oraz wystąpiła w filmie. 

Fani najpopularniejszego zwierzaka na świecie są załamani informacją o śmierci Lil' Buc. Kotka zmarła w niedzielę nad ranem i pozostawiła ich w rozpaczy. Mutacje genu sprawiły, że Lil' Bub przez całe życie wyglądała jak malutki kociak. Zwierzak był nawet badany przez specjalistów, aby dokładnie sprawdzić ten szczególny przypadek mutacji. Dzięki tej inicjatywie zebrano przy okazji 700 tys. dolarów na cele charytatywne dla potrzebujących zwierząt. 

Pierwsze chwile Lil' Bub w mediach społecznościowych rozpoczęły się w 2011 roku. Zdjęcie dwumiesięcznego kociaka szybko zyskało sławę i rozprzestrzeniło się w internecie. Właściciel zwierzaka dostrzegł, że jego wyjątkowy kot spodobał się wielu osobom na całym świecie. Postanowił nawet stworzyć gadżety z jej wizerunkiem, jak np.: ubrania czy pluszaki. Z roku na rok sława wyjątkowego zwierzaka rosła, a Instagram i Twitter oszalał na punkcie małej celebrytki. 

Pomimo śmierci kociej gwiazdy, jej konta w mediach społecznościowych nadal istnieją. Internauci w komentarzach wspominają uroczą Lil' Bub i dziękują właścicielowi kotka za wszystkie urocze zdjęcia, które wielokrotnie rozczuliły ich serca. Teraz wy koniecznie przypomnijcie sobie najlepsze fotografie najpopularniejszego zwierzaka na świecie. Gwarantujemy, że zapadną w Waszej pamięci na długo. 

Kliknij Następna strona, aby zobaczyć pierwsze zdjęcie

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nowa, przedziwna moda w internecie. Kobiety malują psom pazurki, żeby pasowały do ich manicure'u, piorunujące zdjęcia
2. Bananowa delicja zachwyci nawet teściową. Cudowne ciasto bez pieczenia, zawsze się udaje
3. Psychologowie ostrzegają przed 8 snami. Ich znaczenie jest bardzo niepokojące, podświadomość wysyła rozpaczliwe sygnały
4. Wenus jest jedynym takim kotem na świecie, naukowcy nie umieją tego wytłumaczyć. Jej pyszczek robi prawdziwą furorę w sieci

Następna strona