Jeśli kot wysyła choć 3 z 9 znaków, bardzo kocha właściciela. Rzadko zdarza się wynik 9/9

Kot potrafi wysyłać znaki to właściciela, którego kocha
unsplash/ Ramiz Dedaković
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Jak poznać, że kot Cie kocha?

Kot jest jednym z częściej wybieranych na pupila domowego zwierzakiem. Ludzie szaleją na punkcie tych czworonogów, czemu naprawdę trudno się dziwić - krótkie łapki, urocze ogonki, puszysta sierść i często maślane oczy, którym trudno się oprzeć. Każdy miłośnik kotów zgodzi się, że nie ma nic lepszego niż przytulenie się do takiego kociaka. Właściciele często starają się jakoś okazać miłość pupilowi, ale jak rozpoznać, czy zwierzak to odwzajemnia? 

Choć kot potrafi być potulny i naprawdę oddany swojemu opiekunowi, w przeciwieństwie do psów, często wyraża chęć chodzenia własnymi ścieżkami i nie lubi, jeśli mu się w tym przeszkadza. Zazwyczaj w takich sytuacjach odtrącają właściciela i wracają do niego dopiero, gdy będą głodne lub stęsknione za odrobiną czułości. Nie bez przyczyny w czasie, gdy jedni szaleją za tymi zwierzakami, inni ich po prostu ich nie cierpi a i wybierają psy, które przez całą dobę potrafią towarzyszyć opiekunowi. 

Chociaż koty potrafią być dość skrajne w swoich zachowaniach nie oznacza to, że nie pałają sympatią do właściciela - wręcz przeciwnie. Kociaki są mistrzami w okazywaniu miłości ludziom, choć robią to w taki sposób, że niekiedy trudno, by zwróciło to szczególną uwagę. Warto jednak dokładniej przyjrzeć się ich zachowaniu, bo te z pozoru zwyczajne dla nas gesty, dla kotów znaczą naprawdę wiele i są największym dowodem ich miłości. Jeżeli spośród 9 uda Ci się trafić choć 3 to nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości, że Twój kot Cię kocha. Niewielu udaje się zaobserwować wszystkich 9. 

Kliknij "Następna strona", by nauczyć się rozpoznawać miłość swojego kota. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niepełnosprawny 10-latek długo umierał. Ojciec postawił mu nagrobek, na którego widok nie da się nie płakać
  2. 7 znaków, że Twój partner nie nadaje się na męża. Szkoda czasu, lepiej omijać go szerokim łukiem
  3. Myśleli, że adoptowali małego kota. Po jakimś czasie zwierzak zmienił kolor i się zaczęło 

Następna strona