10 oznak tego, że kot naprawdę cię kocha. Numer 8 jest najważniejszy

Kot
.
Wstecz

1 z 12

Dalej

Kot nie należy do zwierząt, którym z łatwością przychodzi okazywanie uczuć. Często jednak daje nam o nich znać przez małe gesty, które przez nas pozostają niezauważane. Wydawać by się mogło, że te zwierzaki są obojętne i na niczym im nie zależy. Nic bardziej mylnego, jak każda żywa istota mają uczucia i często wyrażają je drobne sygnały. Sprawdź 10 oznak tego, że futrzak darzy cię uczuciem.

Kot jest jednym z najchętniej wybieranych zwierzaków domowych. Ich właściciele często głowią się nad tym, co zrobić, żeby ich pupil był szczęśliwy, ponieważ wydaje im się, że skoro ciągle śpi, to czuje się źle w ich towarzystwie. Ich naturę jest bardzo trudno rozgryźć, ponieważ każdy ma zupełnie inny charakter.

Wiadomo jednak, że jeśli zapewnisz swojemu pupilowi życie zgodne z jego naturalnymi potrzebami, sprawisz, że będzie czuł się szczęśliwie i komfortowo. Nieprawdą jest, że koty wymagają mniej uwagi niż psy. Może i nie trzeba wychodzić z nimi na długie spacery, ale podobnie jak czworonogi potrzebują zaangażowania w zabawę. Uwielbiają, gdy poświęca im się czas na pieszczoty i zabawy, dlatego takie traktowanie kota na pewno spotka się pozytywnym odbiorem i sprawi, że zwierzak będzie się czuł w twoim domu jeszcze lepiej niż dotychczas.

Koty wydają się zwierzętami, które nie potrafią okazać wdzięczności. Niestety w większości przypadków problem polega na tym, że to my nie umiemy odczytać sygnałów, jakie nam wysyłają. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 10 oznak tego, że twój futrzak cię kocha. Wszystkie z nich są niesamowicie istotne, ale numer 8 powinien docenić każdy opiekun.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Jak składasz swoją dłoń? Ułożenie palców zdradza najbardziej skrywaną prawdę o Tobie
2. Przeciwieństwa w miłości dążą ku sobie. 17 skrajnie różnych par, przy numerze 12. opad szczęki gwarantowany
3. Mamy je w domach, a są zagrożeniem. Silnie trujące rośliny dla naszych psów i kotów
4. Daniel Kozakiewicz to legendarny chłopiec z "Siedmiu Życzeń". Jak dzisiaj wygląda?
 

Następna strona